Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek vagy biosz szakra...

Matek vagy biosz szakra akarok menni, de nem tudom, hogy ELTE-re vagy SZTE-re. Mindegyik mellett ugyanannyi érv szól, mint ellenérv. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
SZTE! Az ELTE-nek max már csak a hírneve maradt meg. Én mindkettőt kijártam, tapasztalat!
2009. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
SZTE. Az ELTE diplomája felér egy WC-papírral.
2009. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
SZTE. Az eltére csak panasz van.
2009. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hűha, eddig egy hajszálnyival inkább ELTE felé hajlottam, de ezek után akkor SZTE! köszönöm a válaszokat sokat segítettek! :D
2009. szept. 4. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeged 10000000x kellemesebb város, mint Pest!!!!! Akárol is laksz, Szegedről ugyanannyi idő alatt jutsz haza, mint az ELTE-ről Pest megyén kívülre :) :P na jó, lehwt kicsit túloztam, de remélem érted, a torlódásra céloztam.

Szeged a vidék egyik legjobb egyeteme, és szerintem van olyan jó, sőt jobb is, mint akármelyik pesti suli.. de mondhatnánk ezt a Debreceni és a Pécsi egyetemre is. Ezek a nyerők, nem Pest.. :)

2009. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem mostanában lett kiírva a kérdés, de nekem abszolút bejött az ELTE, iszonyúan élvezem, hogy oda járhatok, ha meglátom az épületet már mosolygok, főleg, amikor naplementében sétálok be a TTK épületébe....felbecsülhetetlen az az érzés, nekem legalább is bejött
2010. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Az ELTE diplomája felér egy WC-papírral."


Az szte még azzal sem. :P

2011. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!