Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék elkerülni?...

Hogyan tudnék elkerülni? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
16/F Szakközepes 10.osztályos vagyok,és azt kell tudni hogy nagyonnagyon rossz iskolába kerültem,ami gyakorlatilag a város legalja.. nem beszélve a sok hiperpigmentáltról,drogosról,és a többi ilyen kisk*csögökről.. a zaklatások napi szinten folynak,ami sajnos engem is érint.. Amikor ide jelentkeztem még nem tudtam hogy jó,meg azt hittem hogy jó is leszek a szakmában,ami persze végül nem így lett. már lassan másfél éve próbálok elkerülni onnan,de sajnos nem sikerült :\ és nagyonnagyon szeretnék ebből a sz*rból elkerülni mert már idegileg ki vagyok készülve,nem bírom.És folyamatosan kerestük fel a szüleimmel más intézmény igazgatóját és a következők hangzottak el: Hogy nem megfelelő a tanmenet,túl sok a létszám,év végén ha szorul hely tehet egy különbözeti vizsgát,de erre az esély nem 100%. hogyan lehetne ezt megoldani hogy átkerüljek másik iskolába?:\\ nagyon sürgős lenne mert pokol így az életem.

2013. márc. 20. 15:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Írjatok légy szíves :\
2013. márc. 20. 17:42
 2/10 anonim ***** válasza:

Tanév közben nem fog menni


de azért keresgéljetek új iskolát (ott meg azt mondjátok, hogy majd következő tanévtől mennél csak oda)

2013. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha jó a tanulmányi eredményed

akkor hátha átvesz egy másik iskola

(Ha nem, akkor nehéz)

2013. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tudtommal évközben nem foglalkoznak

ilyenekkel (Próbáljátok meg nyárom mikor

szünet (nyugi) van)

2013. márc. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem:\ köszönöm.. már minden időszakban próbáltuk sikertelenül. Matekból nyelvtanból meg az összes többi ilyen tantárgyból hármas vagyok,kívéve a szakmai gyakorlat,és az anyagismertből áll rosszul a szénám,de ha jól tudom az nem számít annyit mint mondjuk egy matek.:\
2013. márc. 21. 06:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Melyik városról és milyen szakmáról van szó? Én nagyon régen jártam középiskolába, de hozzánk vettek fel új tanulót, ráadásul sokan is voltunk és gyakorlógimnázium. Nem lehetetlen átmenni máshova. A testvérem is átment egy másik szakközépiskolába, igaz másik városba kellett mennie ezért. Ha pesti/nagyvárosban élő vagy, akkor nézzetek a környező településeken is iskolákat. Esetleg forduljatok a nevelési tanácsadóhoz (egy telefont megér) tudnak-e ők segíteni, hogy a zaklatások miatt más iskolába kerülhess.
2013. márc. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Székesfehérváron, Asztalos szakmán.. nem érdemes a telefon, egy osztállyal még nagy nehezen lehetne kezdeni valamit de ha az egész iskola ilyen ott már gáz van.. egy gyűjtő iskola szintjén van..
2013. márc. 21. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Budapestre be tudnál járni? Vagy talán dolgozók gimnáziumában, estin leérettségizni és egy okj-s asztalos tanfolyamot végezni? A településen, ahol én lakom, többen járnak a gödi piarista szakképzőbe, van ács szakma is és kollégium is, esetleg kérdezzétek meg őket, a hétvégi hazajáráshoz nincs messze.
2013. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Budapest az nem megoldható.Jelenleg csak át akarok kerülni másik iskolába, és a Rendészet az,ami közel áll hozzám. Faiparral meg nem akarok foglalkozni mert 1.Nem szeretem 2.Nem is vagyok belőle jó,még elméletből sem mert eleve annyira nem foglalkoztat,még ha lényegtelen is az hogy érdekel.. szóval nem:\ OKJ az még elképzelhető lenne.
2013. márc. 21. 19:14
 10/10 A kérdező kommentje:
És szeretnék mindenképpen a városban maradni.
2013. márc. 21. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!