Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi kell ahhoz hogy a MOME...

Mi kell ahhoz hogy a MOME design-és művészetelmélet szakára felvételt nyerjek?

Figyelt kérdés
Itt is nézik a rajztudást? Vagy elég csak rajzolni tudni? Miből kell érettségizni? Milyenek a tanárok? Könnyű a szak? Ezzel a szakkal mit érhetek el?
2013. márc. 21. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerettség...
2013. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy oda mi kell, de a BKF-en is van ez a szak, azzal nagyjából képben vagyok: [link]

Mindegy miből érettségizel, mert nem az alapján számolják a pontodat, hanem a felvételi alapján. A felvételin van teszt, esszéírás, meg beszélgetés, tehát rajzolás nincs, legalábbis eddig nem volt.

2013. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én már két éve oda járok, elsőre felvettek. Egyáltalán nem kell tudni rajzolni, inkább írni, olvasottnak, tájékozottnak lenni. A felvételin is ez számít főleg. Fontos hogy elhivatott legyél, járj kiállításokra és ne csak lógasd a lábad és melegedni járj be, hanem keress kapcsolatokat más szakokkal, ahol később esetleg együttműködhetsz, mondjuk tervezőkkel. A követelmények nem teljesíthetetlenek, de ha nem fordítasz elég időt az "önképzésre" is, akkor nem fogsz sokra menni vele. Mondjuk ez már egyetem, sokat számít, mennyit teszel te hozzá ahhoz, amit meghallgatsz az órákon.
2013. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!