Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt már valakinek olyan,...

Volt már valakinek olyan, hogy büntetésből tornadresszben kellett tesiznie?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Alsó után már nem kéne a tornadresszt viselni...

Főleg nem, ha mindenki más normális edzőruhában van.


Nem lehet, hogy valami gond van a tanárral?

2013. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból nem abba kell tesizni, akkor ilyen büntetést nem hinném, hogy kitalálna a tanár. Vagy beír az ellenőrzőbe, hogy következő torna órára vegyenek a szülők egy tornadresszt? Nem értem a kérdést.
2013. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeptembertől volt valami gubanc, hogy kötelező a tornadressz mindenhol. Aztán ezt valahol betartatják, valahol pedig nem. Ha nálatok nem tartatják be kötelező szinten, akkor a tanár nem adhat ilyen büntetést. Mert ebből elég nagy balhét is lehetne csinálni (akár a tanárra rá lehetne fogni, hogy pedofil).
2013. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk általánosba 8. ig kellet tornadresszbe tesiznünk, de felsőben már vehettünk rá pólót meg nadrágot, mert sikerült ezt kiharcolni hogy ne kelljen csak dresszbe lennünk, de kellett a dressz a ruha alá!

Persze ennek az volt a feltétele hogy ha rosszak voltunk akkor nem vehettünk fel rá ruhát.

Meg ha szintén rossz magatartás miatt egész órán futnunk kellett akkor is le kellett vennünk a pólót meg a nadrágot, csak a dressz maradhatott. Ha meg csak egy lány volt rossz vagy nem viselkedett úgy órán akkor a tanár 100 fekvőt 100 guggolást, 100 felülést és 10 kört csináltatott vele, és mivel ez izzasztó gyakorlat volt ezért le kellett vennie a ruháit és csak a dressz maradhatott.

És akinek nem volt egyik nap dressze mert volt olyan hogy büntetésből levetette velünk a ruhát és akkor egész órán kint az udvaron dresszben kellett lennünk, és volt 1-2 csaj akik ezt elsumákolták mert hosszú pólót vittek és nem tűnhetett volna, fel de amikor így kiderült a sumákság, akkor a tanár nem vetette le velük a ruhát, mert hát dressz nem volt rajtuk, és akkor 1 hétig nem vehettek a dresszre ruhát, plusz a hiányos felszerelés miatt órai munka elégtelent kaptak. Jó ez kicsivel régebben is volt 9 éve.

2013. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

előző: Csak én érzek ebben enyhe perverziót a tanár részéről?

Én tesitagozatos ált. suliba jártam, elég szikla tesitanárunk volt, sokszor vért izzadtunk, de azért ilyet egy lánytól sem kért, hogy tornadresszbe legyen. Jó, persze alsó tagozatba a lányok maguktól vettél fel, de mondjuk egy 14 éves lánynál lehetnek már azért ebből kínos szituk.

Ezt amúgy fiúként írom, szóval nekem édes mindegy, az egyetemen nincs ilyen problémája senkinek:D

2013. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi külön tesiztünk a fiúkól felsőben, és a tanárnőnk simán adott ilyen büntetéseket is, általában hiányos felszerelés miatt.
2013. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mi tanárunknak eszébe sem jutott ilyen hülyeség, de kötelező volt dresszbe tesizni, de vehettünk rá nadrágot felsőben teljesen nyugodtan. De amikor nem volt hideg én tesiztem csak dresszbe, én szerettem viselni. Egyébként felnőtt nő létemre is szoktam tornadresszt felvenni ha itthon edzek, ez erre van.
2017. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!