Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ajánlanátok valami jó sulit...

Ajánlanátok valami jó sulit Budapesten? (bőv. Lent! )

Figyelt kérdés
Igaz,még van egy évem addig, de Budapesten szeretnék járni iskolába 8. után, de nem vagyok budapesti és fogalmam sincs, hogy melyik suliba lenne érdemes menni.Humán beállítottságú vagyok, inkább az olyan tantárgyakat szeretem és tudom, mint a történelem, földrajz, de inkább a nyelvek, azokat imádom, de semmiképp sem szeretnék 5 évfolyamos képzést.Segítenétek?
2013. márc. 24. 11:48
 1/4 masni1 ***** válasza:
Van kiadvány az összes középiskoláról! Keresd meg azt. A neten pedig ha beírod, hogy budapesti középiskolák, akkor azt nézd át szép lassan. Mindegyiknek van honlapja.
2013. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom jól,már találtam is párat,csak szívesen meghallgatnék pár véleményt,ötletet.:)
2013. márc. 27. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Eddig melyik nyelvet tanultad?

Pl. mehetnél a Kölcseybe, ott van

franciás osztály

2013. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy van a Leövey Klára
2013. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!