Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemistáktól/főiskolásoktól...

Egyetemistáktól/főiskolásoktól tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Most gimis vagyok 2 év múlva végzek, jó rajzos vagyok, mindenki azt mondja, hogy ilyen területen helyezkedjek el de nekem fontosabb lenne egy olyan szak amivel majd tudok is valamit kezdeni. Az átlagom 4egész szinte mindenből. Tudtok valamilyen egyetemet/fősulit tanácsolni? Van valaki hasonló helyzetben?
2013. márc. 31. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Képzőművészeti vagy Moholy Egyetem. Ha művészeti területre akarsz jelentkezni akkor a tanulmányi eredményed nem számít. Alkalmassági vizsgát kell tenni hozzá.
2013. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Lehetnél mondjuk rajz tanár
2013. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol képzik a rajz tanárokat
2013. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rajz tanár inkább ne legyél. Nem sokat fogod kamatoztatni az igazi, teljes értékű rajztudásod. Meg persze elég gyengén is keresnek.
2013. ápr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igazából rajzművészként is elég necces. De ha valami grafikus szakirányba mész, akkor ott már jobb esélyeid vannak. Nem akarsz feltölteni egy pár képet a rajzaidról?
2013. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
A rajzolást hagyd meg hobbinak és tanulj vmi értelmeset. Ha mindenki, aki jól tudna rajzolni elmenni ilyen irányba, akkor szinte minden 2. ember odajárna
2013. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tanár semmi esetre sem szeretnék lenni, nem szeretek gyerekekkel foglalkozni..
2013. ápr. 1. 21:44
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

ennyi tudással felesleges is lenne ilyen pályában reménykednem?

2013. ápr. 1. 21:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a rajztudásodat akarod méretni akkor ne ilyen képeket tölts fel. Ezekről nehéz megmondani milyen az arány- és a térlátásod. Inkább normál arc és teljes testű akt képet. (nem véletlen, hogy a felvételi eljárásoknál is ezeket kérik)
2013. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, felvételinél egy mappát kérnek, abban különböző típusú rajzokat :)
2013. ápr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!