Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Azoktól szeretnék kérdezni,...

Azoktól szeretnék kérdezni, akik Mezőhegyesre járnak a mezőgazdasági suliba és lovász szakon tanulnak.ilyen felvételi követelmények voltak? Milyen átlagok kellenek és van-e írásbeli felvételi ? Milyen az iskola és a kollégium?

Figyelt kérdés

máj. 17. 18:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat: Milyen*
máj. 17. 18:16
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

"Milyen átlagok kellenek"

Ez mindig attól függ, hogy a többi jelentkezőnek milyen átlaga van, tehát a feladat adott: minél jobb átlagot összehozni, vagyis tanulni, tanulni, tanulni.


"van-e írásbeli felvételi ?"

Miért ne lenne?

máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Erre mondják azt, hogy veled is csak többen vagyunk.

A kérdésemre valami ilyesmi választ vártam: "3.2 átlaggal kerültem be és igen, központi írásbeli is volt" vagy "egy kettesben volt és nem vettek fel, pedig az átlagon 4.4"

Hogy miért ne lenne? Mert számtalan iskolában nincs csak elbeszélgetés és mivel az iskola honlapján nem szerepel erről semmi az edu szerint pedig nem szükséges, így baátorkodtam kérdezni OLYANOKAT, AKIK TUDNAK RELEVÁNS VÁLASZT ADNI. Nagy divat mostanában interneten leugatni mindenkit mert menstruálsz vagy felb.szott valaki, mert itt nem kell vállalni az arcodat hozzá. Szánalmas , közhelyes és röhejes.

Ha valaki tud konkrétumokat, nagyon hálás lennék. Köszönettel!

máj. 18. 17:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem, az érdekel, hogy lesz-e írásbeli (amiről még csak ezután fog dönteni az adott iskola iskolavezetése, de ne zavarjon), nem pedig az, hogy a múltban volt-e...
máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Milyen felvételi követelmények VOLTAK?" - kérdeztem.

Az érdekel igen, hogy mik a tapasztalatok. Az érdekel, ki hogy jutoTT be. Az érdekel ,milyen jegyekkel kerülT be az átlag. Nem kérdeztem olyat, hogy jövőre ki, hogy fog bejutni

és kinek milyen lesz az átlaga.

Ne haragudj, de nem kötelező mindenhová irkálni!

máj. 18. 19:23
 6/12 anonim ***** válasza:

"Nem kérdeztem olyat, hogy jövőre ki, hogy fog bejutni és kinek milyen lesz az átlaga."

Olyat viszont kérdeztél, hogy

"Milyen átlagok kellenek és van-e írásbeli felvételi ?"

Azt hittem, tudod, hogy ha a múltról akarsz kérdezni, akkor múlt idejű igékkel kell megtenni. Ezek itt jelenidejű igék, de mivel most két felvételi időszak között vagyunk gyakorlatilag, így jelenidővel csak a jövő tanévre vonatkoztatva van értelme megkérdezni, ezért válaszoltam a jövő tanévvel kapcsolatban.

Tudom, hogy valószínűleg boldogabb lennél, ha inkább azt írtam volna, hogy engem 2,8-as átlaggal vettek fel (és fel sem merülne benned, hogy vajon igaz-e...), de inkább örülj, hogy igazi válaszokat adok.

Egyébként meg nem muszáj minden válaszra reagálni.

máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szóval két év múlva leszel 14 éves... Szevasz!
máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na látod, megint kar volt megszólalni! A lányom szeretne oda jelentkezni, illetve nézelődünk tervezgetünk, informálódnunk, mérjük fel a lehetőségeket. Tudod van ilyen is. Remélem mostmár megnyugszol, habár a releváns válaszhoz erre az infora nincs szükség .Szóval tényleg menj tovább! Szevasz....
máj. 19. 07:51
 9/12 anonim ***** válasza:

en odajarok

3.1 volt de a tobbiek se voltak pengek a legjobb atlaga is csak 3.8 volt

mondjuk ez mar ket eve volt ugyhogy tenyleg nem mesz vele semmire igaza van

volt felvételi de hogy jovore lesz-e honnan tudjam XD lehet lesz lehet nem

suli atlagos kolesz szinten

máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Emberek! Hogy kellett volna forgalmazni, hogy ne ezen rágódjon mindenki? Egyszerű a kérdés. Aki odajár milyen átlaggal ment oda, volt-e felvételi és hogy érzi magát a kollégiumban.

Ennyi. Ne csavargassátok már könyörgöm! Komolyan ennyire nehéz saját tapasztalatot leírni és a ből majd én kiválogatom, aminerint mert képes vagyok felfogni, hogy változhatnak a dolgok. Ha engem valaki megkérdez hogy érzem.magam a munkahelyemen és hogy jutottam be, akkor elmondom hogy írtam önéletrajzot és jól /rosszul. Ennyi basszus! Nem azt fogom válaszolni, hogy honnan tudnám mindig veled elbeszélgetni a felvételin..... Az első részét, amiben válaszolsz azt köszönöm!

máj. 19. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!