Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2012/2013-as tanév középiskola...

2012/2013-as tanév középiskolai ösztöndíj első félévi mikorra várható a kifizetése? Többi lent

Figyelt kérdés
pályáztam egy ösztöndíjat még a tanév kezdetén , februárban kiderült, hogy ösztöndíjt nyertem. ez egy közép iskolai ösztöndíj , amelyhez figyelembe veszik a tanulmányi átlagot! fél évente kell kapnunk 22.500Ft-ot , de én még nem kaptam! és azt szeretném kérdezni , hogy akik tavaly kaptak , vagy esetleg ebben az évben már meg kapták. mikor szokták általában ezt meg kapni? és aki ebben a félévben már meg kapta , az mikor? előre is köszönöm szépen a segítségetek!

2013. ápr. 1. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Februárban derült ki, hogy egész évre nyertél el egy ösztöndíjat?

Nem tudsz illetékes helyen utánakérdezni (mikor szokták ezt utalni)?

2013. ápr. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A végén kiderül, hogy majd nyáron kapod..
2013. ápr. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
próbáltam érdeklődni az osztályfőnökömnél,hogy nem-e tud róla valami tájékoztatást nyújtani , de mondta , hogy nem tud róla semmit , csak , hogy megnyertem a pályázatot. egyébként igen más iskolákban februárban már tudták a diákok ,hogy meg nyerték , a mi iskolánkban erről március elején adtak tájékoztatást ! fél évente kell ezt meg kapni félévente 22.500Ft , de elég hülye dolognak tartom,hogy április van és a pénznek nyoma sincs.. akkor a 2félévre járót szeptemberbe fogják kifizetni , vagy még a végén az fog kiderülni , hogy ki se fogják fizetni!
2013. ápr. 3. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!