Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szak a jobb szerintetek...

Melyik szak a jobb szerintetek és miért? Gazdálkodási és menedzsment vagy a nemzetközi gazdálkodás?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Tömegképzés mind a kettő. Ha elvégzed ott fogsz állni egy olyan diplomával a kezedben amivel nem tudsz elhelyezkedni.

Lehet majd belőled diplomás recepciós vagy titkár(nő).

Ha nem erre vágysz, akkor szerintem még ezen gondolkozz tovább!

2013. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
McDonald's vagy Burger King?
2013. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Tanulj valami hasznosat.
2013. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Én gazdálkodási és menedzsment szakon végeztem és csak jót tudok mondani róla. A diploma átvétele után másfél hónappal el tudtam helyezkedni elég jó munkakörben.

Mivel ez alapképzés, főiskolai diplomát ad, ha nem akarsz majd mesterre menni, de már ez is jónak számít.

Egyszóval nem értek egyet az előttem válaszolók véleményével.

2013. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy mindenkinek meg van a véleménye. Szerintem ez az oldal azért van, hogy megkérdezzünk másokat, hátha valaki tud valami érdemeset mondani.


Hiába mondják nekem, hogy tömegszakma stb. Mivel most fogok érettségizni és egy KÖZGAZDASÁGI szakközépiskolába járok, tehát már 4 éve tanulok gazdaságis tantárgyakat plusz maradok a suliba szakmain. Ezután pedig nem fogok elmenni egy tök más irányba, ami nem is érdekel.

Inkább tanulok olyat, ami érdekel és azt legalább magas szinten!!!!

Köszi utolsó válaszoló:)

2013. ápr. 2. 19:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy mi az a szak, amit ti tanultok vagy azt gondoljátok az adott szakról hogy HASZNOSABB????
2013. ápr. 2. 19:30
 7/11 A kérdező kommentje:
És mit csinálnátok a helyemben?
2013. ápr. 2. 19:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Gazdasági vonalon szerintem megfontolásra érdemes a pénzügy-számvitel és az alkalmazott közgazdaságtan is, bár ezek valamivel nehezebbek, mint az a kettő amit te írtál. Cserébe viszont a legtöbb munkaerő-piaci elemzés szerint könnyebben lehet velük jó állást találni.
2013. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A "gazdálkodási menedzsment" az a jobb
2013. ápr. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Én a nemzetközi gazdálkodásra jelentkeztem.

Na jó, csalok, mert felsőfokú franciám(is) van.

Tuti hely egyébként.

2013. ápr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!