Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika érettségi szóbeli...

Informatika érettségi szóbeli tételek?

Figyelt kérdés
Előrehozott érettségit csinálok infóból,és 2 hét múlva kell az első 10 tétel az osztályozó vizsgához,viszont 42 oldal,és ez csak a fele annak,ami érettségin lesz.Aki már érettségizett infóból az mit csinált?Megtanulta ezt a sokat?Nagyon nehéz?Még csak belenéztem...
2013. ápr. 4. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha bennevagy a témában elég logikus az egész, csak a felépítését kell bevágni. Bár lehet ez a két hét kevés...

Én emeltet csináltam, letöltöttem a tételeket aztán kidolgoztam magamtól is - 1 hónap alatt megvolt - 94% lett.

2013. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
én csak középszintűt fogok,van amit tudok,de elég sok és tömény az anyag :s
2013. ápr. 4. 15:33
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát a középszint nevetségesen könnyű. Ne parázz rajta.

Emelt sem nehéz, oda 80 oldalt vágtam be a 9 témakörhöz. Most meg az egyetemen örülnék, ha csak ennyit kellene tanulni...

2013. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jegyzeteld ki, írj le kulcsszavakat miről beszélnél pár percben. Próbáld meg tükör előtt és/vagy valakinek előadni a nehezebbeket.


A szakszavakat, elavult hüleségeket, nagyon technikai dolgokat nem kell megtanulni, nem fognak nehezeket belekérdezni. Főleg ha jól sikerül az írásbeli, nem azért vannak hogy megszivassák a tanulókat.

2013. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

most kicsit megnyugtattál :) köszi nektek

akkor belekezdek a tanulásba :D

2013. ápr. 4. 15:37
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha még két heted van akkor egyik héten tanulj meg

öt tételt másik héten megint öt tételt

Úgy pont kijön az időd

2013. ápr. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
rosszul számoltam,mert 1 hetem van.Április 15-ére kell :(
2013. ápr. 5. 14:01
 8/17 anonim ***** válasza:

hát én kb 1 hét alatt készültem fel a szóbelire egy 240 oldalas könyvből mivel nekem még tételek sem voltak kiadva...tehát igen mindent megtanultam

Sok sikert!

2013. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
utolsó,most kicsit megnyugtattál,hogy akkor meg lehet tanulni ilyen sokat ennyi idő alatt :)
2013. ápr. 5. 17:21
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

"készültem fel a szóbelire egy 240 oldalas könyvből"

"10 tétel az osztályozó vizsgához,viszont 42 oldal"


Nem tudom felfogni, hogy középszintre minek ennyit tanulni??:D

Nálam sem voltak kiadva a tételek, de szerintem abban a könyvben marha sok felesleges információ lehetett.

42 oldalt is sokallom a 10 tételre. Átlagban 1 tétel 4,2 oldal. A fele tuti rizsa.

Középszinten nem másznak bele ennyire részletesen. Még emelten sem. Egyetemen már igen, mert körülbelül (!) 1 tétel 1 féléves kurzus.

2013. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!