Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika érettségi szóbeli...

Informatika érettségi szóbeli tételek?

Figyelt kérdés
Előrehozott érettségit csinálok infóból,és 2 hét múlva kell az első 10 tétel az osztályozó vizsgához,viszont 42 oldal,és ez csak a fele annak,ami érettségin lesz.Aki már érettségizett infóból az mit csinált?Megtanulta ezt a sokat?Nagyon nehéz?Még csak belenéztem...
2013. ápr. 4. 14:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hát nem tudom,a sulis gépről hoztam el,az csak jó,de amúgy én is sokallom,és az a gáz,hogy nem tudom,hogy hogy kezdjek neki,kifejtősen tanuljam,vagy ha kérdések lesznek,akkor megint máshogy kell,de ha ez nincs meg,akkor nem mehetek tovább gyakorlatra.
2013. ápr. 5. 18:09
 12/17 anonim ***** válasza:

Nyugi, én tavaly érettségiztem, és a tételek kb felét előző nap tanultam meg, na de akkor kb. egy órát nem aludtam. Kemény volt, de meglehetett csinálni. És mindenből jól leszóbeliztem. Most ezzel nem erre szeretnélek biztatni, csak megnyugtatni, hogy van még időd, csak ne parázz rá. Amit tudsz azt szépen, határozottan előadod és kész.

Ügyesen!!!

2013. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
rendben,köszi a bíztatást :)
2013. ápr. 6. 14:15
 14/17 anonim ***** válasza:

pontosítok csak 232oldalas volt a könyv:

[link]

én nem tudom, hogy miért gondolod, hogy felesleges, én örülök,h ebből készültem, mert így tudtam beszélni mindenről és max pontot kaptam

mondjuk attól is függ ,hogy hol érettségizel, mert egy gyenge szakközépbe lehet, hogy elég egy tételre egy oldal, de nekem nem lett volna elég...

2013. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A kettő nem függ össze, mivel a vizsgaelnököket központilag küldik ki. Ha ő kevésnek találja, akkor szólhat.

Az emeltet mint írtam 80 A4-es oldalt tanultam meg, ami ilyen kisebb méretbe kb. 160 oldal lenne (ami még mindig kevesebb a könyvnél).

Közben ott ismeretlen tanárok voltak, ismeretlen iskola, plusz 9 témakört adtak ki, a tételekkel csak ott élesben találkoztunk. És max. pontot kaptam a szóbelire.


Középszint teljes mértékben könnyű, felesleges ennyit erőlködni rajta. Tény, hogy nekem nem kellett osztályozó vizsgát tenni, mert informatika szakra jártam, és így is úgyis volt 12.-ben informatikám.

Érdemes inkább a lényeget tanulni, mert ha egy egyszerű középszintű érettségire bemagolsz 300 oldalt, akkor mi csinálsz az egyetemen vizsga előtt? Tény, hogy vannak olyan tantárgyak amire ennél is többet kell tanulni (Számítógép Architektúra - 800 oldal), de minden tantárgya nem lesz időd ennyit tanulni.

2013. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 csajok2001 válasza:
Egyszerű.a vázlatát elolvasod,és megpróbálod megérteni!sok sikert
2013. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
1 hét alatt egész jól megtanultam a 10 tételt,nem volt nehéz,ezeket nagyjából tudtam,de így leírva megértettem.Ma volt a vizsga,talán jól sikerült,1 hét múlva megtudom :)
2013. ápr. 15. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!