Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2014 ben már nem tudok ősszel...

2014 ben már nem tudok ősszel érettségizni akkor sem ha már van érettségim és már nem is középiskoláb járok?

Figyelt kérdés
ha jól értelmezem csak idegen nyelvekből és infóbó lehet bioszbók,kémiából,fizikából nem

2013. ápr. 5. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mármint már leérettségiztél, de valamelyiket szeretnéd újra? Ez jó kérdés, mert akkor mi van azokkal akik pótérettségiznek? Szerintem lehet de nem vagyok biztos benne...
2013. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen leérettségiztem:angol,matek,töri,magyar,infóból de szeretnék 2014ben újra érettségizni kémiából és bioszból emelten, de ezek szerint csak 1 szer tudom megpróbálni így ha nem sikerül jól csúszok még egy évet
2013. ápr. 5. 22:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem leérettségizhetsz, mivel én ezt úgy hallottam, hogy előrehozott érettségit csak idegen nyelvből és infóból lehet csinálni.

Az tény, hogy az előrehozott érettségizők is ugyan azt a feladatlapot kapják meg, de az érettségis jelentkezési lapon külön van az előrehozott érettségi (ha jól emlékszem, ugyan úgy mint például a javító érettségi).

Szóval szerintem te mehetsz ősszel.

2013. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat tényleg nagyon fontos ez nekem mert már most el akarom kezdeni a tanulást és ha esetleg nem sikerül az őszi akkor szeretném utána megpróbálni még a tavaszit is de ha ezt így megszüntetik akkor nem biztos hogy belevágok.


Ha bárki tud valami biztosat akkor írja le kérem. Mert bár az eddig válaszok pozitívak én pont azt vettem le abból amit olvastam hogy senki nem csinálhat már másból csak angolból és infóból, remélem nem így van...

2013. ápr. 6. 01:01
 5/11 A kérdező kommentje:
ja és ha valaki tudna ezzel kapcsolatba linkeket dobna azt is megköszönném. és esetleg hol érdemes még ezzel kapcsolatba kérdezősködnöm hogy biztosan választ kapjak rá?
2013. ápr. 6. 01:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Az érettségit megváltoztató jogszabály itt van: [link]

Ez csak az előrehozott, illetve a tanulmányok alatti szintemelő vizsgáról szól. Az érettségi utáni érettségi tehát nem változott, akárhányszor mehetsz akármelyik tárgyból, akármelyik vizsgaidőszakban.

2013. ápr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Tehát ez 100%? nagyon paranoiás vagyok :D
2013. ápr. 6. 02:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, de ha visszakérdezel egy hónap múlva, hogy feljöjjön a kérdés, akkor még 100%-abb lesz, addigra egy továbbképzésen is túl leszek.
2013. ápr. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon köszönöm mindenkinek, igen visszakérdezek, de azért már megnyugtattok ezzel a sok pozitív válasszal. általában kétkedő vagyok mikor ilyen nyílt forumba írok mert sokan úgy írnak hogy nem jártasak az adott témában de úgy látom hogy itt nem erről van szó. :)
2013. ápr. 6. 03:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól is teszed, de pont ezért linkeltem be a kormányrendeletet.
2013. ápr. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!