Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általános iskolai beiratkozás...

Általános iskolai beiratkozás után ha elköltözünk, az átiratkozás másik iskolába hogyan történik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemész az újheylen és kérsz befogadó nyilatkozatot és beirtakozol.
2013. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Engem nem a hogyan kérdés izgat. Arról tud valaki valamit, hogy KÖTELESEK-E felvenni? Hiszen a beiratkozás időpontjában beteltek, nincs férőhelyük... akkor májusban-júniusban mikor odaköltözünk, hogy fognak tudni helyet biztosítani a gyereknek?
2013. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kötelesek felvenni mert a tanköteles gyereknek kell iskola
2013. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És ez biztos? :-) Nyugtass meg kérlek! :-)
2013. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beiratkozásnál megkérdeztem, mi van akkor ha nyáron elköltözünk? Azt mondta az igazgató, hogy az új cím szerinti körzetes iskolába be kell menni az új lakcímkártyával, és ott kötelesek felvenni, adnak majd egy befogadó nyilatkozatot, melyet majd vissza kell hozni ide, ahol beirattam. Azt mondjuk én sem tudom továbbra sem, hogy az új cím szerinti körzetes iskolában ha nincs több hely, akkor mi van??? Talán legjobb ha felhívom őket telefonon vagy bemegyek személyesen és megkérdezem. Ha valakinek van már ilyen tapasztalata azért azt szívesen venném! Köszönöm!
2013. ápr. 10. 19:57
 6/6 Szanyi F Tamás válasza:
Én most voltam átiratkozni. Megírtam a felmérőt és nem vettek fel :) Nem volt az hogy akkor betesznek eggyel lentebbi osztályba,mert én korosztályomtól egyel magasabb osztályba jelentkeztem, egyátalán nem vettek fel. És ez nem egy gimi, ez általános. Tehát ezek után ne legyél biztos benne hogy tuti felvesznek :) Nekem Ki.....ul szarul esett mikor megtudtam. Ma értesítettek...
2015. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!