Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudom kifizetni a vizsgadí...

Nem tudom kifizetni a vizsgadíjat mi lesz velem?

Figyelt kérdés

8 után szakképzőbe ( nem ad érettségit) mentem ahol 9-10 - ben volt az alap oktatás ( nem tudom mi a hivatalos neve ) 11-12-ben okj képzés. ( 10-ben megbuktam mert sokat hiányoztam betegség miatt, korházban is voltam akkor 1 hónapot. Egyébként mindig 4-5 tanuló voltam )


Mielőtt meg kérdeznétek miért ide mentem a környéken egy gimmnázium van oda nem vettek felt. A többi szakközép pedig mezőgazdasági - kőmüves - vendéglátás ( felszolgáló, cukrász stb.) amiből egyiket sem érzem magaménak.


(nincs senki aki segítene nehezen élünk ezért nem tudjuk kifizetni )


19 éves vagyok és most itt leszek 8 általánossal meg 4 elvégzett szakképző osztályal amivel nem sokra megyek.


2013. ápr. 7. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik szakmát tanultad?
2016. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen vizsgadíj?
2016. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!