Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fertődre szeretnék bekerülni...

Fertődre szeretnék bekerülni a Győr-Moson-Sopron megyei általános művelédősi központba :vállakozóira! Lejjeb! 90 ember van most a listán,75 vesznek fel, és én 85. dik helyen vagyok, van esély hogy 10 -en kiesnek előttem?

Figyelt kérdés
Néztem az ideiglenes felvételi jegyzéket... és a legjobb 75-t veszik fel én a 95-ből 85.dik helyen vagyok. és az a kérdésem hogy van rá esély hogy bekerülöök a legjobb 75-be... vagyis 10 embernek ki kell esnie előttem,,, és gondolom amikor az iskolákat kellet ráírni a lapra nem mindenki ezt a sulit irta az első helyre, lényegében a kérdésem az lenne hogy van arra esély hogy 10 ember nem ezt a sulit jeölte az első helyen?! Legyetek szívesek segíteni, Köszönöm !!:)
2013. ápr. 7. 21:10
 1/1 anonim válasza:
Szia!Gondolom h a válasszal már elkéstem ...de azt szeretném kérdezni,hogy végül bekerültél e ?
2015. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!