Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha molekuláris bionikát...

Ha molekuláris bionikát szeretne majd tanulni az ember akkor milyen faktot lenne érdemes felvennie?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Biosz meg kémia
2013. ápr. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A kémia (szerintem) nem olyan lényeges, elölről vesztek mindent, könnyű bepótolni (bár ez biztosan egyetemfüggő is) - ezzel persze nem lebeszélni akarlak róla.

A biosz szerintem is fontos, illetve, ha van hozzá lelki erőd, matek is mehet, deriválás, integrálás, bár azt is elejétől tanítják, úgyhogy azt már tényleg csak bónuszként vedd fel, ha nagyon van időd.

A fizika miatt megint nem kell aggódni szerintem, külön minden részt újravesztek majd, mint gimiben, persze kicsit nagyobb tempóban.

2013. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnézve a tanterveket én az angolt és a matekot ajánlom. :)
2013. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Matek,matek,matek. Minden más nulláról indul. Matek ami viszont nagyon kelleni fog, mert közép matekkal odamenni nagyon karc. Sok szenvedés vár majd rád (mint rám is, de azért sikerül :P)


Biosznak gyakorlatilag nulla jelentősége első évben. Biokémia van, de az is teljesen alapokról megy. Kémia tudás meg jó ha van, de az is nulláról megy. Meg aki nem IT beállítottságú annak a programozás megy gyatrán eleinte. Szóval javaslom, hogy tessék nekiállni otthon a programozás elméletének legalább.

2013. ápr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval összességében a matekot és a kémiát ajánlom PPKE-sként. A kémiába még csak-csak bele lehet rázódni időközben, de a matek az brutál mélyvíz az elején. Főleg aki nem bizonyított egy tételt sem gimiben... Ha most újra gimis lennék, akkor tuti matek kémia fakt + programozás fakultatívan otthon.
2013. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!