Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2013-as informatika érettségib...

2013-as informatika érettségiben mik lesznek a gyakorlaton a modulok?

Figyelt kérdés
Ugyebár van a FrontPage, PowerPoint, Excel és az Access. Ezek mind szerepelnek most? Úgy tudom, hogy a PP-t és a FrontPage-t összevonták. Akkor most totózni kell, hogy melyik lesz benne? Remélem tud valaki segíteni, aki most érettségizik infóból.
2013. ápr. 9. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 2 éve csináltam a középszintet (1 éve pedig az emeltet), de egyiknél sem tudtuk előre, hogy powerpoint vagy html lesz. Gondolom ez idén sem változott.

(Amúgy a kettő legkönnyebb, felesleges ilyenen parázni)

2013. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek mind nincsenek, nem programokból van érettségi. A weblapkészítés, a prezentációkészítés és a grafika valóban össze van vonva, és vagy adnak olyan feladatot, amiben mind a háromból van valamennyi, vagy csak egyet vagy kettőt kérnek közülük. Totózni nem kell, ha megtanulod őket. És persze a szövegszerkesztést se felejtsd ki. Miből gondolod egyébként, hogy az ismeri a legjobban a titkos feladatsort, aki most érettségizik?
2013. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez az összevonás 2011-től van. Ha megnézed így volatk azóta az érettségik:

2011. máj.: weblap

2011. máj. /magyar, mint idegennyelv/: bemutató

2011. okt.: weblap


2012. máj.: bemutató

2012. máj. /magyar, mint idegennyelv/: weblap

2012. okt.: bemutató


Ez alapján szerintem idén weblap lesz nekünk ismét.

De ez csak tipp

2013. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!