Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Fazekas Mihály...

Milyen a Fazekas Mihály Gimnázium spanyol kéttan tagozata? (Debrecen)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok nagyon szép lány van ott :D , aki oda jár az szereti és elég nehéz, mivel spanyolul tanulnak sok tantárgyat + félévente vizsgázniuk kell spanyolból.
2013. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nagyon jó! :DDD szórakoztató, családias, vicces, én nagyon szeretem...és igen...tanulni kell...ez alap. Elég sokat, de ha ráveszed magad és azért nem vagy teljesen tökhülye, menni fog:) Semmi teljesíthetetlent nem várnak el.
2013. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2013. ápr. 25. 14:42
 4/8 anonim válasza:
dehogyisnem..ne beszeld be magadnak..
2013. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó

??

2013. ápr. 29. 18:44
 6/8 anonim válasza:
Én ott végeztem, tavaly érettségiztem. Ha mégegyszer kellene gimit választanom tuti ide mennék akkor is. Nagyon nagyon szerettem. Lehet elfogult vagyok, de szerintem ez a legjobb szak a Fazékban. Az első év talán a legnehezebb a heti 19 spanyol óra miatt, de szerintem az volt a legjobb is. Nagyon jól megtanítják a dolgokat és kilencedik végére középszinten beszéli mindenki a nyelvet. Én csak ajánlani tudom :) :)
2013. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mely tantárgyak mennek idegen nyelven?

Matek, töri ?

2015. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
matek, töri, föci, spanyol civilizáció
2016. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!