Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha civil szakra jársz a...

Ha civil szakra jársz a ZMNE-n, akkor kell bármiféle fizikai követelménynek megfelelned az egyetemi évek alatt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy felvételinél nem kell alkalmasságira menni, de azt követően van bármiféle fizikai "akadály" a civileknek? Tehát olyan az itteni civilszak mint bármely más egyetemen?
2009. szept. 22. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Helló egyedül BVA-n nincs tesi elsö félévben (biztonság és védelem politika) de nekik vannak ilyn harcászat emg minden marhaság. A többi szakon van tesi igen .

Viszont ki tudod váltani a tesit valamilyen sporttal (persze egy bizonyos összeg ellenében) . Konkrétan melyik szak érdekelne??

Én VIAK-os vagyok nekünk heti két óra tesi van de merem állítani hogy szinte ugyanaz a követelmény mint a katonáknak minden tesiórán bemelegítő futás ez attól függ milyen kedve van az alezredes úrnak :D ha jo akkor csak 2km rosszab esetben kirug a 3,5km + utánna tornagyakorlatok és félév végén azt kell teljesítened amit a katonáknak felvételikor . Tehát 3,2km futás 15perc +fekvő + hasizom meg nem tudom én még mik vannak nem is nagyon érdekel mert én kiváltottam :D

2009. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon szépen köszi a választ, sajnos ettől tartottam:D Engem a pénzügy és számvitel érdekelne, ami idén indult először nappalin, de szinte az összes szak! Legalább hármat megjelölök majd az egyetemen belül, mert ez a suli az álmom!!! Azonban kizárólag civil szakokban gondolkozom, pont a fizika kihívások miatt. De ezek szerint ki lehet váltani...Ha van6kedved és persze időd örülnék ha mesélnél még az iskolásról, tapasztalataidról.

19/L

2009. szept. 24. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen mesélek persze bár én is csak most kezdtem de minden szakon van ismerősöm szóval ha valami konkrétan érdekel akkor szívesen válaszolok. a pénzügynek nem tudom hogy milyen tesiük van de biztos hogy van nekik is .

De ténlleg 10e ft -ért felvehetx valami sportott én fiu létemre a tollaslabdát vettem fel mert nekem sincs kedvem km-eket futni a pálya körül és aztán vizsgázni belőle.

Ha érdekel valami megtalálsz:

msn : vasko1802@hotmail.com

2009. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!