Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki a Miskolci Egyetem...

Valaki a Miskolci Egyetem Jogász szakról?!

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mik a beiratkozás feltételei adott félévre ?

Mert én úgy tudom, hogy a Neptun rendszeren kívül kötelező még beiratkozás és tantárgyfelvételi lap saját kezű kitöltése aláírása és leadása a Dékáni hivatalba regisztrációs héten, illetve regisztrációs hét utáni héten még valahol személyesen be kell iratkozni, ezt hol kell megtenni ?



2013. ápr. 12. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Személyesen??? Én erről semmit sem tudok. Neptunon aktívvá teszed magad, tárgyfelvételi lapot leadod, és leadsz egy bejelentkezési lapot és ennyi.
2013. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, de a tantárgyfelvételi lapot és a beiratkozási lapot is személyesen adod le, nem ? Nem elég csak Neptunon keresztül bejelentkezni.


Erre gondolok : Itt írja, hogy egy Ügyfélszolgálati rendszeren keresztül kell a regisztrációs hét után még beiratkozni :


(3)105 106A hallgató köteles a számára elıírt idıintervallumban, de legkésıbb a regisztrációs héten

személyesen, és a hallgatói információs rendszeren keresztül a félévre bejelentkezni, továbbá a

regisztrációs hetet követı egy héten belül a hallgató köteles az Egyetemi Ügyfélszolgálati

Központban, Sárospatakon a Dékáni Hivatalban személyesen leadni a bejelentkezési lapot. A

Comenius Tanítóképzı Fıiskolai Kar Dékáni Hivatala a regisztrációs hetet követı 2. héten

köteles továbbküldeni az Egyetemi Ügyfélszolgálati Központba a bejelentkezési lapokat. Ha a

hallgató e kötelezettségének nem tesz eleget, féléve automatikusan passzív félévnek minısül, a

hallgatói jogviszonya szünetel. Amennyiben a hallgató egymást követı két alkalommal nem

jelentkezett be a következı tanulmányi félévre, a kar (intézet) a 25.§ (3) bekezdés alapján

egyoldalú nyilatkozattal megszünteti a hallgatói jogviszonyát, és törli a névsorból.


Vagy ha ez nem igaz, miért rak fel ilyen az egyetem ? Mert ez az egyetem honlapján van az egyetem szabályzatában .

2013. ápr. 12. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!