Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol vannak olyan alternatív...

Hol vannak olyan alternatív középfokú iskolák az országban, ahol csak értékelés van, osztályozás, jegyre felelés nincs?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a Waldorf és Montessori suliknak ez az egyik lényege ezekre keress rá..:-)
2008. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

pl.itt is erről írnak:

[link]

-az előző válaszoló-

2008. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszi a tippet!

Egyébként honnan tudhatom meg hogy nekem ilyen iskola való, és nem más alternatív?Az biztos, hogy normál, vagyis állami sulik nem nekem való,a nev.tanácsadóba is megmondták.

Most épp egy új iskolaváltás előtt áll,mert az előző középsuli nem jött be , hiába voltak ott jó erdményeim nem tudtam kibontakozni, nem éreztem magam jól a közegben,úgy érzem nem tudtam fejlődni mert nem láttam hogy segíteni akartak volna.

2008. jún. 13. 13:08
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem a legjobb, ha tényleg utánaolvasol az ilyen suliknak,megnézed h.főleg kiknek ajánlják-biztos van valamilyen tanács a bizonytalanok számára-sőt el is mehetsz ilyen intézményekbe személyesen érdeklődni,beszélj a tanárokkkal illetve tanulókkal-> ők a legilletékesebbek!

-sz előző válaszoló voltam megint--

2008. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ja és itt van 1-2 tipp:

[link]

[link]

[link]

2008. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De azt íraták a cikkben, hoyg a Waldorfa általában olyanok járnak akik eleve Waldorf ált.suliba járak, úgyhogy oda nem mehetek, mert csak Bp-n vannak olyan iskolák.Én vidéki vagyok.
2008. jún. 13. 13:33
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én eddig szakiskolába jártam, épp most végeztem el a 9-et.
2008. jún. 13. 13:38
 8/11 A kérdező kommentje:
Alternatív szakiskolák nincsenek?
2008. jún. 13. 13:38
 9/11 anonim válasza:
alternativ van pl szolnokon meg pesten de az aszem gazdasági mindkető gimi a valdorf az tok más azalter ugyanaz csak pl vizsgarendszer meg ilyenek vannak :D
2008. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az osztályozás pontosabb, azzal többet tudhatsz meg magadról (már ha nálad egyáltalán szempont az ilyesmi). Igaz, az 1-től 10-ig való osztályozás jobb lenne. Sajnos ez csak külföldön létezik.
2008. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!