Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki mondana pár hasznos...

Valaki mondana pár hasznos infót a Jelky András ruhaipariról?

Figyelt kérdés

Ott fogok kezdeni idén szeptemberben, és bár tudok róla egy-s-mást, de egy kis plusz soha nem árt. Szóval (főleg olyantól várok választ, aki oda jár) légyszi ami csak eszedbe jut írd! Bármi érdekel..

Óó, egyébként koleszos leszek. Arról tudtok valami infót? Bármit. Helyileg hol van?



2013. ápr. 13. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szörnyű, egy ismerősöm oda jár, de csak kényszerből. 1 fiú van az osztályukban, mindenki síkhülye[mondjuk ő sem észlény], sok a cigány, stb.
2013. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ez aztán szuper..

Remélem nem valami gyűjtősuli. Egyébként csak azért megyek a Jelkybe, mert a Kisképzőbe nem vettek fel (a rajzaim miatt). A Jelkybe meg persze nem kell olyan hihetetlen rajztudás:D És ruhaizébizével szeretnék foglalkozni.. Na szóval a lényeg, a lényeg, hogy egyébként meg nagyon jó tanuló vagyok. Lett két hármasom félévben, a többi tantárgyból meg 5ös vagyok.

Szóval nem akarok buta emberek hadával együtt lenni, de szerintem ez érthető

2013. ápr. 13. 16:37
 3/3 anonim válasza:
100%
Azt nem értem hogy csak olyabnok fikázzák a sulit, akik nem oda járnak. A barátnőd/barátod mondta? Ekvis kell hinned? Én is oda járok, és ez az iskola nagyon jó! És mikor felvételiztem akkor nem azt nézték hogy milyen jó az átlagom, hanem hogy milyen tehetséggel rendelkezem. Engem felvettek, de a mellettem felvételiző kitűnő tanulót nem, mert nem látta a reret. Én csak ajánlani tudom
2015. ápr. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!