Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EZ NORMÁLIS? Csak úgy, pofára...

EZ NORMÁLIS? Csak úgy, pofára plusz jegyeket adni? Ilyet tehet egy tanár? Ok nélkül lerontja az osztálytársaim átlagát néhány egyessel, csak úgy. Alább olvashattok még.

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy egy elég gáz suliba járok(még..). A magyartanár szerintem meghibbant. Hála Istennek, engem kímél, de az osztálytársaim már nem mondhatják ilyen szerencsésnek magukat. Csak úgy, a 21 emberből 20-nak beírt irodalomból-nyelvtanból (amik ugye azért fontos tantárgyak) 3 db egyest. Érdeklődtünk is, hogy miért, hiszen még az ötösök sincsenek beírva a dolgozatokra, nemhogy még egyest is kapunk! A tanár erre hivatkozott: 29 osztályban tanítok, nem tudom megmondani, az ötösöket meg nincs időm beírni. De valószínűleg házi feladat. Az utóbbi egy hónapban művelte ezeket, amikor két hetet hiányzott, nem volt szakszerű helyettesítés, és még házit sem kaptunk ( diáknapra való készülődés, szaladt az egész iskola) Ezt hogy teheti meg egy tanár? És ráadásul személy szerint , nekem a mai napig nem képes beírni egy témazáró jegyet (még a jegyet sem tudom !) mert nem ér rá, január vége óta ( úgy érzem jól sikerült a dolgozat és ötösre javítaná az átlagom, ami sokat számít, mivel kollégista vagyok és ez alapján szabályoznak )

2013. márc. 31. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Megteheti, és ha nem akarod magadat megszívatni, akkor ne játszd itt a mártírt és hagyd a francba a többieket, majd ők panaszkodnak, még a végén te fogod megszívni. Majd csak akkor érdekeljen a dolog, ha veled történik. Addig meg mit szarozol ezen.
2013. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Fordulj az osztályfőnöködhöz, ha nem tud mit tenni akkor az igazgatóhoz!
2013. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Tudnád mik mennek fősulin. Javítani akarsz valamit, minimum 5-6 órán keresztül várakoztatnak. Elmegy addig bringázni a felségével, ebédelnek egyet valahol és visszamegy fősulira amikor visszaér, persze tudja, hogy bent vagy és rá vársz. De ha kell a jegy, akkor ott dekkolsz, ha nem akkor nincs több javítási lehetőség, megbuktál, illetve ha be mered tolni a képed, mert szerinted te jobbat írtál mint amit adott, akkor sajnos otthon vannak a zh-k, a következőnél meg megbuktat.
2013. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak üzenném, hogy engem is zavar, mivel nem írta be a rohadt jegyemet amivel javíthatok. A másodiknak: a tanároknak/igazgatónak azzal panaszkodik, hogy nincs ideje, mert sok osztályban tanít, és ezzel meg van oldva. Harmadiknak: GRATULÁLOK A MAGYAR KÖZOKTATÁSNAK.
2013. márc. 31. 23:58
 5/8 anonim ***** válasza:

A fegyelmi hiányosságokat nem volna szabad

érdemjeggyel "honorálni" hanem mondjuk beírással (intő)

Kérdezd meg, mikor írja be a te témazáró jegyed

(nehogy még végén elfelejtse)

2013. ápr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet tudni melyik iskola ez?
2013. ápr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
28%
úgyis tudod,hogy mindenki azt fogja irni hogy ez nem normális,akkor meg mért kérded meg?most sajnáljunk vagy mi?
2015. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1)Valószínűleg a viselkedésetekre reagál így - hiszen írtad, hogy rossz az iskola, lehet, hogy csak elege lett a neveletlen gyerekekből és, hogy azt hiszik bármit megtehetnek mert semmi hatalma, hát rossz hírem van, ha az embernek számítanak a jegyei, akkor nem ártana észben tartani, hogy ne szívózzanak vele


2)tényleg meghibbant kicsit, és úgy van vele, hogy az egész nem érdekli már


3)szándékosan csinálja mert

A)egy konkrét gyereket akar megbüntetni de nem akarja túl átlátszóan csinálni

B)az igazgató vagy a többi tanár figyelmét akarja magára vonni

C)fitoktatni akarja az erejét mert valami negatív történt az életében és így ereszti ki a gőzt


4)vagy téged kedvel és ezért nem szemét csak veled, vagy igazából téged utál és így akar közellenséggé tenni



Ennyi információ tudatában ezek lennének a tippjeim

2019. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!