Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a Kodolányi János...

Mit tudtok a Kodolányi János Középiskoláról (Székesfehérvár)?

Figyelt kérdés
Milyenek az oktatók, az oktatási színvonal? Ha oda jártál, mik a tapasztalataid?
2013. ápr. 14. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

az oktatási színvonal megoszlik.én 5évfolyamosba járok,hiába angol előkészítős,németből előbb lett meg a nyelvvizsgám,annak ellenére h nulláról kezdtem.szóval a tanárok hozzáállása ,számon kérése is változó.

a sulis élet már közel sem a régi,mikor 9.ben ide jöttem sokkal színesebbek voltak a programok,voltak suli bulik,most már fele annyira sem élvezetes az itt töltött idő.szóval kissé már bánom h ebbe a suliba jöttem.de végülis kibírható:D

2013. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez "gimi" ugye?
2013. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen gimi
2013. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én most vagyok végzős, már van angol felsőfokom és német középfokom, és több előrehozott érettségim. Az oktatási színvonal elég jó. Bár pár éve, mióta fizetős lett sajnos olyanok is jönnek ide, akik nem rendelkeznek megfelelő képességekkel egy gimnáziumi szinthez (így sokan ki is buknak), ennek ellenére a tanárok követelései a régik maradtak, úgyhogy a színvonal szerintem teljesen jónak számít!!
2013. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És még hozzátenném, hogy a közösség is nagyon jó, főleg az osztályokat tekintve.. a tanárok miatt megoszlik a vélemény (egyébként ez mindenhol így van). Én csak ajánlani tudom a sulit, főleg a nyelvi előkészítős osztályt!
2013. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!