Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges osztályozó vizsgát...

Lehetséges osztályozó vizsgát tenni fakultációból?

Figyelt kérdés

11. év végén nem lesz meg az ötösöm fakton, viszont külföldi egyetemre az utolsó tanult évet számolják (és mivel tavasszal vannak a felvételik, ezért nekem

ez a 11-es jegyem lenne). Ezért szeretnék év elején osztályozó vizsgát tenni, így nem vesztenék pontot az egyetemi felvételikor.

Vagy van lehetőség az év javítására (akár független bizottság előtt is)? Bár nem akarok cirkuszt csinálni, de a tanárommal nem tudom megbeszélni, hogy javíthassak egész évet (ebben a félévben ötösre állok, előzőben hármasra).



2013. ápr. 15. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg
2013. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez milyen tárgyból lenne?
2013. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biológia. Őszi osztályozóra gondoltam, nem a mostanira (arra előbb kellett volna jelentkezni).
2013. ápr. 16. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen Már csak az őszire tudsz jelentkezni
2013. ápr. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!