Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti izgultok, hogy hova vettek...

Ti izgultok, hogy hova vettek fel? Esetleg már megtudtátok?

Figyelt kérdés
Milyen iskolákat jelöltetek meg? Mit gondoltok, mennyi esélyetek van?
2013. ápr. 18. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen sulira gondolsz? Szakmunkás, gimi, egyetem?
2013. ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én még nem kaptam meg, de már várom :D igaz, 4.5-ös átlaggal egész biztos hogy felvesznek, mert nem egy nagyon erős suli, de azért még is jobb kezemben tartani a hivatalos felvételi levelet :) Gimnáziumot jelöltem meg, annak is a nyelvi szakát. Az ideiglenes felvételi rangsoron 6. lettem, ugyanennek a sulinak a négy éves képzésén 12. :) szóval elég sok esélyem van xd


Barátnőm a felvételi után már 1-2 héttel megtudta hogy fel vették-e, mert ő olyan suliba ment ahol mindig korán megkapják. Szóval ő arra az egy helyre jelentkezett, mert még volt ideje változtatni ha nem veszik fel véletlen.


Te milyen sulit jelöltél?

2013. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
verespálné :D
2013. ápr. 19. 17:31
 4/6 A kérdező kommentje:
ma tudtam meg, hogy felvettek..buli van! >.<
2013. ápr. 19. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) nálam még nincs fent a honlapon :S rohadjon meg xd
2013. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majd idővel xddd szorítok! :D
2013. ápr. 19. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!