Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek érdemes fellebezne...

Szerintetek érdemes fellebeznem a gimnázimba?

Figyelt kérdés
Angol-magyar kéttannyelvű tagzatra jelentkeztem de sajnos elutasítottak (nem levélbe,hanem neten láttam).Az ideiglenes rangsorba 61.-voltam(33-at vesznek fel)és szerintem pont hogy lecsúsztam mert a tanárom azt mondta min.30 ember kiszóródik előlem..Nem hencegés képpen írom de az angol szóbelim max. pontos lett és összesen 1 db négyesem volt félévkor,egyedül a matek az ami(nagyon de nagyon)nem megy az írásbelim 16 pont lett:( viszont az angolt imádom elsős korom óta tanulom különtanárral és suliban is és az az álmom hogy angliában tanuljak majd egyszer. Szóval szerintetek írjak fellebezést arról hogy JÓ AZ ÁTLAGOM,AZ ANGOLOM IS,EGYEDÜL A MATEK A GYENGÉM fogalamam sincs hogy kell és azt se hogy elfogadják-e de nagyon elkeseredtem..aki tud,segítsen nagyon megköszönném!!!

2013. ápr. 19. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen fellebbez, ugyanis vesztenivalód nincs vele. Kérd meg a szüleid, hogy segítsenek a megírásában.
2013. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*fellebbezz
2013. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni!
2013. ápr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg, a legtöbb embernek összejön, de akkor sem történik semmi, ha nem :)
2013. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. ápr. 22. 16:14
 6/10 sKillEr96 ***** válasza:
100%
En is azt mondom, hogy probakld meg, mert azert, hogy csak a matekod lett rossz, meg fel kellene venniuk, hiszen max. angolod lett, ami elegge szep dolog. Ha pedig van papirod arrol, hogy gyenge vagy matekbol (mint nekem az irasom kulalalkjarol), akkor azt is mutassatok meg a suli igazgatojanak vagy tegyetek bele a fellebbezesbe, vagy valahogy emlitsetek meg!
2013. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Na,fellebeztél?
2013. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, elfogadták? Engem oda vettek fel :)
2013. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi lett?

Hova mentél

2015. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Máshova nem jelentkeztél?
2015. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!