Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách Imre Gimnázium vélemény?

Madách Imre Gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés

Most láttam a neten, hogy felvettek az 5 éves kezdő német-haladó angol osztályba :)) Nagyon-nagyon örülök! A kérdésem az lenne, hogy milyen programok vannak,milyen maga az ilyen osztály ahová felvettek engem, vélemény az iskoláról, mikor szokott lenni a gólyatábor, és az milyen? Szóval igazából minden érdekel! :)

A válaszokat előre is köszi!


2013. ápr. 20. 14:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Engem az 5 éves kezdő angol, haladó németre vettek fel, és én is nagyon örülök. :)) Viszont nem tudom hogy lesznek az osztályok.. 15 fősek lesznek, vagy például lehet, hogy mi osztálytársak leszünk, mert össze lesz vonva ez a két osztály?
2013. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
azt a rézangyaláját..felvették oda az egyik osztálytársamat is :oo :D
2013. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De jó! :)) Igen, én is kíváncsi vagyok, de szerintem osztálytársak leszünk :DD
2013. ápr. 20. 18:13
 4/19 lufi38 ***** válasza:
Nekem is sikerült kezdő franciára bejutnom! Nagyon örülök!
2013. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én a kezdő angol előkészítőre megyek!már nagyon várom!
2013. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Első Madách-os program: június 5., délután, gólyafogadó. Mindenki - aki éppen nem osztálykiránduláson van - mindenképpen menjen el! Egyrészt itt találkozhatsz leendő osztálytársaiddal és osztályfőnököddel, másrészt nagyon jól szokott sikerülni.

Gólyatábor augusztus 20-a után lesz, beiratkozáskor megkapod a pontos időpontot és egyéb tudnivalókat.

A gólyatábor is jó buli - mint minden ebben a suliban. Nem kell megijedni, nincs komoly szivatás, senkinek sem esik bántódása :-) Az biztos, hogy meg kell tanulni a gólyatáncot, amiből viszont elég hamar elege lesz mindenkinek, mert az adott zenére bárhol, bármikor el kell kezdeni riszálni :-)


Bármi egyéb kérdésed van, írj nyugodtan. Én ugyan nem járok oda, de a lányom ott kilencedikes.

2013. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, lehet, hogy nemsokára írni fogok privátban:)
2013. ápr. 22. 21:44
 8/19 Kalukaa válasza:
Engem haladó németre vettek fel :))) Figyu, a félévhez képest hány jegyet lehet rontani az évvégiben? Félek, hogy a beiratkozáson elküldenének :S Segítsetek, leendő évfolyamtársam! :))
2013. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
utolsónak: 4 évesbe mész? Hát szerintem négyes lehetsz,de két jeggyel ne ronts semmikép... Gyere gólyatáborba!
2013. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Kalukaa válasza:
Igen, 4 évesbe. Óó és ha 3-at rontok, összedől a világ? :S
2013. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!