Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách Imre Gimnázium vélemény?

Madách Imre Gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés

Most láttam a neten, hogy felvettek az 5 éves kezdő német-haladó angol osztályba :)) Nagyon-nagyon örülök! A kérdésem az lenne, hogy milyen programok vannak,milyen maga az ilyen osztály ahová felvettek engem, vélemény az iskoláról, mikor szokott lenni a gólyatábor, és az milyen? Szóval igazából minden érdekel! :)

A válaszokat előre is köszi!


2013. ápr. 20. 14:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Szerintem is egy jegy rontás az nem baj...kettő már húzósabb, gyertek gólyatáborba!:)

Ja, és nem tudjátok véletlenül, hogy a neten mi az a Tankönyvrendelés , vagy mi? :O Valaki kapott már levelet, hogy felvették, ha igen milyen infók voltak benne? :D

2013. ápr. 23. 21:51
 12/19 anonim ***** válasza:
én még nem kaptam,a tankönyvrendelés meg nem ránk vonatkozik.
2013. ápr. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Kalukaa válasza:
Ti már kaptatok levelet? Nekem még nem érkezett meg :/
2013. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem kaptunk
2013. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 klopusz ***** válasza:

A tankönyvrendeléssel senki se foglalkozzon, az a felsőbb évesekre vonatkozik.

Az első évesek tankönyv-rendelését az osztályfőnökök intézik.

2013. ápr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nem tudjátok kik lesznek az osztályfőnökök? :D
2013. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Kalukaa válasza:
Az engem is érdekelne :D ki lesz még haladó németes vagy spanyolos?:)
2013. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
én sem kaptam még levelet, azt hallottam minden abba lesz benne..ki lesz az ofő,gólyatábor, szülői, minden amit tudni kell,nagyon várom már, hogy megkapjam de csak nem érkezett meg ma SEM :(( azért örülök, hogy ennyi osztály/évfolyamtárs gyűlt össze :D
2013. ápr. 25. 20:34
 19/19 fruzsi99 válasza:
Én is a franciára megyek, amúgy a levélben csak a nagyon fontosabb dolgok vannak leírva, pl.: gólyatábor, szülői stb. De én már várom. =:)
2013. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!