Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor szoktak általában...

Mikor szoktak általában megjönni a felvételi értesítők? 8. -os vagyok.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen a héten már küldeni fogják, mert asszen 25.-e a határidő. Izgulok :S
2013. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát énis.:D

de 2 iskolát jelöltem meg az egyikre már felrakták ,és ott nem vagyok,szóval hááát reménykedem.xd ( ahol nem vagyok azt a sulit 3. jelöltem:D )

2013. ápr. 23. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:

25-ig kikell küldeniük.

Egyébként ha második suliba nem nyertél felvételt akkor az lehet hogy felvettek az elsőbe.Mi is meglepődtünk amikor nézzük a listát és nem nyertünk felvételt.Aztán az ofő megmondta hogy azért mert már első helyen jelölt suliba felvettek

2013. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
huuuh ,max 2 nap.:D nagyon remélem hogy felvettek:D
2013. ápr. 23. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
harmadik: akkor tegyük fel, hogy már csak azt nem tudom hogy a 2. helyre felvettek-e, és sehova máshova nem, akkor lehet hogy oda jutottam be?
2013. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi felhívtuk az iskolát, és így tudtuk meg hogy felvettek :)).
2013. ápr. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha felhívom a sulit, komolyan megmondják hogy felvettek-e? Hol egy telefon? :DDD ( már itt izgulok emiatt mióta meg lett az ideiglenes lista :( )
2013. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ma találkozott az egyik ismerősöm az ottani matek tanárral és ő megmondta neki :D:D:D
2013. ápr. 24. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!