Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? 22-én van a...

Mit csináljak? 22-én van a felvételi és nekem pont akkor fog megjönni! Általában nagyon rosszul vagyok.

Figyelt kérdés
Nem lehet előrehozni vagy eltolni egy napot ? Vagy bármi más tanács?( Anyut nem szeretném megkérni hogy vegyen algoflex m-et mert nem bírok erről beszélni vele..egyáltalán azt se tudom hogy jó e az a gyógyszer)
2011. jan. 16. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha nem sikerül jól a felvételi, akkor majd a fellebbezésbe beleírhatod. eltolni nem tudod, Algoflex m beválhat.
2011. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyedül nem tudsz venni?
2011. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

leírnád a fellebbezés folyamatát?

másodiknak:hát nemtom..(gondoltam hogy rákérdez valaki, de nem jön ki hülyén hogy bemegy egy 15 éves a gyógyszertárba és kér egy algofley m-et?

2011. jan. 16. 19:00
 4/17 pikírt válasza:
Szerintem amilyen stresszben már most vagy, lehet előbb fog megjönni.
2011. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem néz ki hülyén, hogy bemész kérni a gyógyszertárba algoflex-m-et.

21/N

2011. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
komolyan nem értem, hogy miért nem tudsz bemenni egyedül a patikába és gyógyszert venni, azt meg pláne nem, hogy mi a szarért nem tudsz anyáddal a menzeszedről beszélni, nyilván neki is van ;)
2011. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Remélem hogy valahogy úgy lesz,de nekem mindig eltalálja a legrosszabb időpontot
2011. jan. 16. 19:03
 8/17 anonim ***** válasza:
Most azt akartam mondani h ha szedsz bogyót, akkor szedj két havi adagot folyamatosan szünet nélkül, nálam ez a taktika ha hasonló problémám van; de ha a patikába nem mersz görcsoldót kérni akkor hagyjuk... :-)
2011. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
19:02 lehet hogy hülyén hangzik, de képtelen vagyok, ha ő kezdi el akkor felmegy a pumpa és kiborulok..lehet nem vagyok normális de ez van..nem tudok vele mit csinálni
2011. jan. 16. 19:04
 10/17 A kérdező kommentje:
19:04 :D jól van lehet hogy gáz hogy ilyen vagyok, de bogyót még semmiképpen sem szedek 15 évesen:)
2011. jan. 16. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!