Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Betlen Gábor Szakközép i,...

Betlen Gábor Szakközép i, Debrecen Ki fog oda járni?

Figyelt kérdés
Ki fog jövőre (2013 szeptember) a Betlen kínai szakára járni? Szeretném tudni,kik lesznek az osztálytársaim :P

2013. ápr. 24. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
halihóó :D én oda fogok járni, csak emelt angolra:D
2013. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nah, tök jó :D
2013. ápr. 26. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A helyesírásod valami iszonyat, ahhoz képest, hogy a BETHLEN-be jelentkeztél !
2013. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod kedves idegen!

Igaz nem ez volt a kérdésem, de a negatív gondolkodásban gondolom mindig is az elsők között lehettél. Bizonyára ma egy eléggé kellemetlen napon lehetsz túl, ha ebben is csak a hibát keresed. Én jókedvűen fogalmaztam meg kérdésem, hisz felvettek a Bethlen kínai szakára (méghozzá első helyen),

és ezt is csak zárójelben fogalmaznám meg, hogy amúgy a Kossuth-ba, az Ady-ba és a Mechwart-ba is felvételt nyertem volna.

További szép napot!

2013. ápr. 26. 22:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy a Bethlen-t kétszer is th nélkül írtam. A telefonom automatikus javításra van állítva, de megesik, hogy téved. Ez van.
2013. ápr. 26. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha az a volna ott nem volna !! :)
2013. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, a Bethlen-be vettek fel, mert azt írtam be elsőnek. Így a többi iskolától automatikus elutasítást kapok. :)
2013. ápr. 27. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!