Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb szakközép?...

Melyik a jobb szakközép? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Hunfalvy János Fővárosi Szakközépiskola vagy a Wattay Szakközépiskola (Kiskőrös) ?

2013. ápr. 24. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidd el nem való neked a hunfalvy. Ti vidékiek maradjatok csak ott ahol vagytok. Hunfalvys vagyok angol tagozaton és itt mindenki pesti sőt a legtöbbünk 1. 2. Kerületi. A vidékieket itt szét szivatják és lenézik. Ja és nem is kellemes bejárni mert 7.15 kor van az első óra. Szóval ha vidéki vagy akkor inkább tartózkodj.
2013. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
előző kommentelő szerinted átvesznek oda bukottan? 9.es vagyok és át akarok menni de viszont 2-ből bukok..
2013. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ,hogy melyik tagozatra gondoltál mert pl egy angolra nem hiszem hogy felvesznek meg egy németre se de van egy lány francián aki megbukott kémiából és úgy jött ide 11.be. Jóarc amúgy az igazgató meg lehet szerintem vele beszélni. Ide az olyanokat veszik általába fel akiknek jó beszélőkéjük van.
2013. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez akkora hülyeség amit az első írt.. az első óra reggel 8 kor kezdődik mint mindegyik isolában . Még nagyobb hülyeség hogy lenéznek a lakhelyed miatt a suli tele van kolisokkal és nagyon sokan kintről járnak be senki nem nézi le őket, mellesleg én is kintről járok be de még senki nem szólt le a lakhelyem miatt :)
2013. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
osztom az utolsó hozzászóló véleményét! :) én se tudom hogy az első hozzászóló honnan vette ezt a sok sületlenséget :))
2013. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!