Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történelem érettségin (középsz...

Történelem érettségin (középszint) az atlasz, az érettségi legelslegelejétől, a legeslegvégéig használható, igaz?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit hallottam, hogy az érettségi első felében, a rövid válaszos részben, ahol olyan tesztszerű feladatsort kell kitölteni, nem szabad használni az atlaszt. Tehát csak az esszénél. Én úgy tudtam, hogy végig lehet. Akkor most melyik az igaz? Mert nagyon nem mindegy.

2013. ápr. 24. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Szia. :)

Sajnos nem lehet végig használni. Van olyan feladat amit nélküle kell megoldanod és persze térképes feladathoz sem lehet. A tanárom szerin kb a 75%-nál lehet használni. Nagyon sok sikert kívánok!! :)

2013. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyben kapod meg az egészet, nincs két részben. Tehát végig tudod használni az atlaszt. De ne támaszkodj rá, rengeteg minden nincs benne, ami a követelményrendszerben pedig igen.
2013. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
1. vágok. nem lehet végig használni. föciben sem és itt sem.
2013. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
1. vagyok. nem lehet végig használni. föciben sem és itt sem.
2013. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodt lehetsz, hogy használhatsz végig. 2. voltam :). Aki nem hiszi csekkolja a történelem érettségi vizsgaszabályzatát az Oktatási Hivatal honlapján.
2013. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2.-nak van igaza. Amit az elso mond az csak emeltszintre ervenyes.
2013. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
huha. köszönöm szépen a válaszokat :D a tanár beparáztatott minket, de akkor ezek szerint kacsa az egész. ezt jó tudni :D
2013. ápr. 24. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Aztán mire tudod használni!
2013. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó kis "puska"
2013. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!