Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Továbbtanulásnál mennyire...

Továbbtanulásnál mennyire fogadják el a méltányossági kérelmet?

Figyelt kérdés

vagy ez nagyon iskolafüggő?Én konkrétan a Berzsenyi Dániel Gimnáziumrta gondolok.Ott mennyirte elfogadóak?


Egy 17 fős osztályról lenne szó (biológia kémia) amelybe pár hellyel a felvehető tanulók rangsorában a minimum után szereplek (30 ig vettek fel de én 37 voltam)


Mennyi esélyem van ha :


-rengeteg versenyen voltam már és egész jó helyezésekkel (öveges ,Hermann Ottó,Kaán Károly)


-a szóbeli rendkívül jó lett (főleg az írásbelin csúsztam el)


-és küldtünk mindezekről egy levelet,amibe még a sajátos dolgaimat is beleírtuk (például hogy a csillagászat felé szeretnék továbbtanulni,és hogy az MCSE tagja vagyok)



2013. ápr. 24. 21:05
 1/5 Marko polo ***** válasza:

Ha a felvételi jól sikerült akkor úgy is felvettek , továbbá hogyha 30ból 37-ik vagy akkor jól álsz mert én 35 ból voltam 37 ik és engem is felvettek ... Mondjuk én szakközépbe jelentkeztem de elméletileg bejutsz , ha meg ott nézik ezeket akko meg nyerésbe vagy... Ja! és még 2 dolog ...

1. Ők sztem azt éppen nem fogják nézni hogy te csillagászatot akarsz tanúlni mert Biosz-kémia szakra jelenkeztél , na de mind1

és 2. TE Szombathelyi vagy?:DD

2013. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én Budapesti vagyok.


Miért?Csak nem Szombathelyen él valami alteregóm?

2013. ápr. 24. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Próba szerencse

(Ha nagyon oda mennél)

2013. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha meg még esetleg ott is laksz valahol

a közelben (az is szokott picit számítani)

2013. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azért kérdezte, hogy Szombathely-e, mert vas megyében is van egy Berzsenyi Dániel gimnázium.
2013. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!