Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gazdasági irányban történő...

A gazdasági irányban történő továbbtanulásnál minden szak fizetős lett, vagy vannak kivételek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nemnagyon. Viszont köthetsz kompromisszumo (én így tettem). Gazdasági és Vidékfjelesztési agrármérnöki szak inkább gazdasági irányultságú, mint agrár. Érdemes utána nézni, vannak sulik akik még inkább gazdaságiként tanítják. Kénytelen elszel elviselni az agrár részét, de az nem olyan vészes szerintem. Nézz utána. Munkavállalás szempontjából (állítólag) el lehet menni pályázatírónak ,gazdasági szakembernek cégekhez, önkormányzatokhoz.

2012. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt olvashatod az első oldalon, hogy a gazdaságtudományok képzési területen csak az alkalmazott közgazdaságtan, a

gazdaságelemzés, a közszolgálati és a nemzetközi gazdálkodás alapképzési szakok indulnak állami

ösztöndíjas formában.

[link]

2012. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!
2012. jún. 26. 11:04
 4/4 A kérdező kommentje:

A második válaszoló által megadott oldal:

[link]

Az szerepel, hogy vannak még költségtérítéses szakok, de a Nyuga-magyarországi egyetem közgazdaságtudományi karán ezek a szakok is csak költségtérítéses formában jelennek meg. Akkor most mi van???

2012. jún. 28. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!