Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szigorú iskola a...

Milyen szigorú iskola a Madách Imre Gimnázium budapesten?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire veszik komolyan a tanárok és a diákok a házirendet? pl.: a 1-2 perces késéseket egyből felírják? Vannak lazább órák is vagy végig keményen tanulni kell? Mennyire tudnak fegyelmezni a tanárok? És mennyire szólnak bele az ötözködésedbe? Szólnak az miatt, ha ki vagy sminkelve? És milyen a hangulat? Köszönöm a válaszokat!:)

2013. ápr. 27. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ide fogsz járni szeptembertől? : )
2013. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen :D
2013. ápr. 29. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
melyik tagozat?? :) mert én is :DD
2013. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Na, akkor szépen, sorban :-)

Szeptembertől megszűnik az úgynevezett "kapus-késés", vagyis jelzőcsengő után is beeshetsz a suliba, csak a terembe érjél be előbb, mint a tanár. Van olyan pedagógus, aki az 1-2 percet is beírja, van aki nem olyan szigorú.

Az órák jó hangulatúak, szerintem egyik sem "kőkemény", mert óra közben nem azt érzed, hogy leamortizálják az agyadat. Vannak röhögések rendesen.

Mivel a tanárok szeretik és tisztelik a diákokat, ezért a diákok is szeretik és tisztelik a tanárokat. Ennek köszönhetően fegyelmezési gond nem szokott lenni, sőt sokszor a tanár együtt röhög a gyerekekkel egy-egy bemondáson.

Az öltözködésben annyiban konzervatív a suli, hogy - szerintem természetesen - nem nézik jó szemmel a "hasvillantós" pólókat és a rfeneket alig takaró szoknyákat.

A sminket nem lehet megtiltani, hiszen valamennyit már minden tizenéves használ, de a túlzásokat természetesen nem szeretik.

Az általános hangulat nagyon jó, sok a röhögés, ökörködés. Nekem a nagylányom jár oda, most kilencedikes az angol nyelvi előkészítő osztályban. Bár az általánosba már nagyon nem szeretett járni, ide minden nap jókedvűen indul és ugyanolyan jókedvűen jön haza.

Ha bármi kérdésed van még, írj nyugodtan!


Remélem, segítettem!

2013. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szépen köszönöm !:)
2013. máj. 2. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!