Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Vörösmarty gimnáziumban...

A Vörösmarty gimnáziumban (Budapest XVIII. kerület) milyen az angol nyelvi tagozat?

Figyelt kérdés
Milyen az oktatás? Melyik jobb suli, a kispesti Deák Ferenc vagy a Vörösmarty?
2013. ápr. 28. 01:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretnél megtanulni angolul, akkor a Trefort Ágoston Kéttannyelvű- t ajánlom! A lányom jár angol tagozatra a VMG-be, de röhej amit tanítanak... Nagyon sok függ a tanártól és a TAK-ban anyanyelvi tanárok vannak és az órákat is angol nyelven oktatják
2013. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Trefort micsoda?

Gimi v. szakközép?

2013. ápr. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, ha így van, mert a lányom ősztől a Vörösmartyba fog járni. Örültem, mivel azt láttam, hogy nagy óraszámban tanulják az angolt, és mellette a németet is ami szintén fontos lenne. A Trefortot azért nem választottuk, mivel lány, és alig voltak ketten a bemutató órán, inkább fiúknak való suli. A többi tantárgy tanítása milyen a Vörösmartyban? Tanárok milyenek? És milyen a közösség?
2013. ápr. 30. 08:40
 4/12 anonim ***** válasza:

A Trefort az szakközépiskola és kiváló híre van. A nyelvi képzésük professzionális!

Hát, nem akarlak elkeseríteni, de jó angoltanárt nehéz ott kifogni:/ Az általnos iskolai része szuper, de már ott is gond az angoloktatás pl. Bigin (egyest adott a tanár, ha nem bidzsin-nek ejtették teljesen hibásan, vagy housework =házifeladatként több héten keresztül felírva a füzetbe.

Az angoltagozat nagy kalap.... Azok akik általános iskolába oda jártak, nem választották gimnáziumként őket.

2013. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A tanárok gyakorlottak és a német tanárok jók. Az egész iskolára a több generáción átívelő tanítás jellemző, tanította olyan tanár a lányomat, aki korábban a férjemet:)

A közösség jó, nincsenek problémák a diákok között, nincsenek verekedések, drog és egyéb, ez abszolut pozitívumként hozható fel mellette.

2013. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ha fiú lenne, a Trefortba adtam volna én is a gyermekemet, közel is van és jó a híre, de azért az is fontos, hogy jól érezze magát. Bár még hajlok rá, hogy átgondoljam nyáron.

Az viszont jó hír, hogy nincsenek drog stb. problémák.

Azt mondják, idén nagyon kevesen jelentkeztek a Vörösmartyba, pótfelvételit fognak tartani májusban.

2013. máj. 1. 08:29
 7/12 anonim válasza:
huhu röhej ahogy gondolod.. én oda járok egyetlen egy tanár van angolból aki rossz vagyis 2. 1 gimibe a viki a másik meg általánosban a melinda. Elmondom hogy nagyon is jók a tanárok nagyon jól tanítanak ide járok ötödikes korom óta és most fogok tizedikbe menni. Nagyon jó a hangulat jó fejek a tanárok aranyosak kedvesek segítenek . őszintén?:) mondhat a gyereked bármit te nem vagy ott .. nem látod nem vagy ott az órán nem tudhatod. igen is jó iskola tudod melyik nem az? a trefort:) leromlott eléggé kb csak fiúk járnak oda. tudtommal eléggé megy a füvezés a drogozás.
2013. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást, kicsit megnyugodtam, mert mégsem vittem el máshová, most már biztos, hogy ott marad legalábbis nulladik évfolyamban, aztán meglátjuk.
2013. aug. 22. 13:52
 9/12 anonim ***** válasza:

A Deák Ferenc sem annyira jó suli -

Bár lehet picivel jobb mint a VMG

2014. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Sztehlo Gábor Gimi milyen?
2014. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!