Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyet szabad egy tanárnak...

Ilyet szabad egy tanárnak csinálni?

Figyelt kérdés
Már reggel rosszul éreztem magam, rázott a hideg.. Elmentem iskola orvoshoz, megmérte a lázam hőemelkedésem volt, adott gyógyszert de igazolást nem adhatott mert rászóltak, hogy ne adjon igazolást ki a diákoknak .. ez volt második óra után harmadik óra után odamentem ofőhöz hogy engedjen haza mert ráz a hideg, a gyógyszer nem hat, azt mondta nem enged haza mert hogy neki gyanús hogy ilyen "gyakran" hiányzom.. ( mult előtti pénteken hazakéredszkedtem mert nagyon nagyon rossz napom volt vittem is róla neki igazolást.. ) Felhívtam anyukámat hogy hazamehetek e, mondja hogy jó, de a következő órán ami matek még maradjak bent, mert dolgozatot írtunk gyakoroltam/tunk a külön matektanárommal rá, de nagyon rosszul sikerült, rázott a hideg ezért.. be se adtam. Megszeretném a matektanárral beszélni hogy had írhassak majd újat ha jobban leszek. Aztán hazamentem Ilyet szabad csinálni? Mármint csak azért mert egy diák néha-néha hiányzik hol betegség miatt, hol személyes okoból de mindig igazoltan hogy nem engedik haza ha elkéredszkedik?
2013. ápr. 29. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Máskor be se menj iskolába, ha ennyire

nem jól érzed magad- mert nem fogják "elhinni"

2013. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ha már bementél, akkor azt gondolják,

hogy nem lehetsz annyira rosszul (ha be bírtál mennI)


Ezért nem szabad bemenni sem

2013. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!