Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinus most már végleg a...

A Corvinus most már végleg a sznobok iskolája lesz?

Figyelt kérdés
Most, hogy szinte már csak önköltséges képzésben lehet tanulni csak a gazdag beképzeltek fognak oda járni? Mert azt hallottam, hogy most is elég sok jár oda...

2013. máj. 1. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán nem :D Én is oda jelentkeztem, de nem önköltségesre.
2013. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is odajelentkeztem, államilag támogatottra.
2013. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Kell a pénz az államnak..
2013. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%
Nem csak sznobok járnak oda. Én most vagyok elsőéves, és sajnos nekünk nem indult állami, ezért fizethetünk.. Viszont szerintem kb majdnem annyi diákhiteles ember van, mint " gazdag beképzelt ". Szóval nem kell félni ettől. Mindenki megtalálja a saját baráti körét, de szerintem nagyon sok rendes emberke van ott. :) Sok sikert!
2013. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Eddig is az volt :D
2013. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Semmi közöm ugyan a Corvinus Egyetemhez, de eléggé proli mentalitás az, ha valaki önköltséges képzésre jár akkor gazdag sznob gyerek. Eleve nem milliós a tandíj, ezt sok átlag család ki tudja gazdálkodni. És a gazdagtól még az kurv@ messze van hogy ennyit ki tudnak fizetni 3 éven keresztül. (ami nem azt jelenti hogy ennyi mindenkinek kifizethető) Sznob az lehet szegény is és gazdag is.
2013. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Költségtérítésesen vagyok, diákhitellel. Nem tartom magam sznobnak. Bizonyára vannak errefelé ilyen tanulók is, mint minden más egyetemen, de velük személyesen - hála az égnek - még nem hozott össze a sors.
2013. máj. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Én is a Corvinusra jelentkeztem, de reménykedem, hogy felvesznek államira.

Ha mégsem, akkor fizetni fogunk, és sajnos egyáltalá nem vagyunk olyan gazdagok. De hát mit lehet tenni, ha egyszer ilyen kevés embert vesznek fel államilag támogatott helyekre..?


18/L

2013. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Corvinuson vagyok másodéves, nem diákhiteles és nem sznob. A sznobságot érdekes hogy azzal párosítjátok akinek van pénze, attól még nem henceg vele:D miért aki szegény az csöves?:)


De valóban igaz a hír, a baráti körömben is több tehetős gyerek van az átlagnál, ez van, de ez nem attól van hogy aki ki tudja fizetni a költségesen a félévi 250et már sznob, hanem aki pénzes családból jön, vagy alapból a pénz érdekli, vagy tudja hogy ezzel lehet jól keresni vagy egyáltalán fogalma sincs hova menjen, csak ez olyan jól hangzik, hát ezért vannak itt az emberek.

2013. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!