Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha tavaly megbuktam az érettsé...

Ha tavaly megbuktam az érettségin mert nem tudtam minden tantárgyból megcsinálni a 25 százalékot akkor létezik az hogy ha jövőre megpróbálom akkor sikerül elérnem 40 százalékot és lesz érettségim?

Figyelt kérdés
idén még csak 30 százalék lenne a követelmény de most nincs lehetőségem ujra megpróbálni mivel nekem már fizetős lenne és most nincs rá pénzem meg most amugy is tanfolyamra szeretnék menni h legalább egy szakmám legyen ráadásul tanfolyamon még támogatnak is ha munkaügyin keresztül végzem el na mindegy a lényeg h csak jövöre tudom megprobálni amikor már 40 százalék lesz a követelmény szerintetek lehetséges h jövore átmegyek? ha keresek egy magántanárt esetleg? vagy végezzem el a tanfolyamot és elégedjek meg egy szakmával? ti mit gondoltok érdemes erőltetni az érettségit vagy egy szakma is elég az elhelyezkedéshez?

2013. máj. 3. 10:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Esetleg esti?
2013. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%

De hány tárgyból buktál?

Ill. miből

2013. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

Matekból buktál?

Miért nem mentél ősszel még egyszer?

Akkor is volt (van) vizsga időszak

2013. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
OKJ-ra nem mentél?
2013. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
na estin fejeztem be a négy évet és mentem ősszel érettségizni ott buktam meg csak a német és a töri sikerült a többiből megbuktam, magyarból nem sok hiányzott a ketteshez biologiábol is majdnem meglett a kettes matek lett a leggyengébb matekbol cs 7 pontom lett.
2013. máj. 3. 11:03
 6/22 A kérdező kommentje:
ja és most idén azért nem tudom megprobálni mert munkaügyin keresztül akarok elvégezni egy okj szakmát ja meg nincs pénzem se.
2013. máj. 3. 11:06
 7/22 A kérdező kommentje:
de a kérdésem alá mindent leirtam szoval szerintetek érdemes még ezt ujra megprobálni vagy nem?
2013. máj. 3. 11:07
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de szerintem ne erőltesd. Nem tudtam, hogy csak 25% kell a ketteshez, az én időmben még 60 kellett, de ha ez nem megy most frissen, akkor később sem fog menni, főleg úgy, hogy 3 tárgyból is buktál. Vagy nem érdekel, vagy más gond van, de szerintem nem fog sikerülni, csak az idődet pazarolod.
2013. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
persze. mindenkeppen. nem olyan nehez a 40 szazalek sem! erettsegi a mai vilagban mindenkepp kell! szakma mellett is.
2013. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

Jó, mert úgy hangzott majdnem, mintha semmi nem ment volna

Magyarból azért lehet annyit teljesíteni, hogy az ember átmenjen Matekból is Bio-ból is (Csak hát tanulni kell rá) Ha nem jól megy a matek,nyáron talán magán tancsihoz kéne eljárni korrepetálás céljából

2013. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!