Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! Kérdés a mai (középszintű...

SOS! Kérdés a mai (középszintű) magyar érettségivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az 5.feladatnál, a táblázatnál én oda írtam, ahol ilyen vonalak voltak, mivel azt hittem, azért van ott, hogy arra írjunk. de mint kiderült, nem oda kellett volna, hanem oda pont nem. ez volt még valakinél probléma, hallottatok ilyenről? akkor ez most ilyen -7pont? :D (mivel a pontozott részekre írtam, az egyértelmű volt.) légyszi ne röhögjetek ki. köszi!
2013. máj. 6. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ja az rossz,egyik osztálytársam is azt csinálta
2013. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltál!! ment a zöld
2013. máj. 6. 13:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Oda is volt írva, hogy az ÜRES rovatokat kell kitölteni.
2013. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
oké de az is üres. akkor minek írnak ilyen hosszú vonalat, miért nem csak egy ilyen mini - kihúzás jelet??? :D
2013. máj. 6. 13:39
 5/14 anonim ***** válasza:

Azt hittem már, hogy csak én néztem be, én is azt hittem, hogy az vonal :D Mondjuk én még idejében rájöttem, hogy oda nem kell írni mégse, szóval kihúzkodtam.

De szerintem nem fognak levonni érte pontot, ha egyébként jókat írtál, szerintem nem lehet gond :)

2013. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
most tudtam meg, hogy még sokan elkövették ezt a hibát, még a rádióba is bemondták! remélem, csinálnak ezzel valamit. nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok, mindenkinek megy a zöld gomb.
2013. máj. 6. 13:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem volt egyértelmű egyáltalán, szóval nagyon nem lenne fair ezért levonni pontot.
2013. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az tényleg nagyon megzavaró volt, csomót gondolkoztam rajta!
2013. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

mi nem volt egyértelmű?????????

Teljesen világosan le volt írva, üres helyeket kell kitölteni. Azért a vonalat az ürestől némi ggaymunkával meg lehet különböztetni.

2013. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Az ures negyzetkeb, valamint az ures pontozott helyekre kellett irni, ezen mi nem egyertelmu ha van egy negyzet amiben van egy vonal AZ NEM URES. Szovegertes ezis, ha nemment az csak a te hiba, es majdhogynem biztos, hogy azert nemkapsz pontot.
2013. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!