Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült nektek a magyar...

Hogy sikerült nektek a magyar érettségi?

Figyelt kérdés

Szerintem az első rész nagyon érdekes volt, meg a novella is tetszett, szóval végül az elemzést választottam, pedig szinte biztos voltam, hogy az érvelést fogom :D

Ti mit választottatok, milyennek érzitek? :)



2013. máj. 6. 13:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
kb.26 pontos lett a szövegértésem.neked ?
2013. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Az eslő rész tök jó volt, szerintem nem volt nehéz, és testhezálló is volt, mivel eü. szakközépbe járok, de a 2.-on kiakadtunk :D

úgy mentem oda, hogy ha törik, ha szakad én érvelni fogok, aztán inkább Márait elemeztem.

2013. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én nem merem megnézni a megoldókulcsot :D Nem hiszem, hogy rossz lett egyébként, de akkor sem :D
2013. máj. 6. 13:53
 4/23 anonim ***** válasza:
szövegértés elmegy, de aztán meg tökre benéztem a dolgot, érveltem ( ami amúgy rohadtjólett... ) de csak egy epikai müvet választottam és két drámát..=( nem esett le hogy csak epikai lehet.. basszus pedig tudok rá egy csomót,c sak a dráma odaillőbb volt... szerintetek ez mennyi pontot húz magával?
2013. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a szövegértés nagyon nehéz volt, bár lehet csak azért, mert alig tudtam aludni éjjel az idegességtől és túl fáradt voltam, kb. alig fogtam fel a szöveget.. A megoldókulcsot megnéztem, de én már nem emlékszem a válaszaimra, úgyhogy nem tudom, hogy jó lett-e. :D Az elemzésnél Márai-t választotta, szerintem nem lett rossz, és könnyen tudtam 3,5 oldalt írni, pedig attól féltem, hogy alig fog menni, mivel még sose írtam 2 oldalnál hosszabbat és azt is általában úgy szenvedtem ki. :D

Amúgy megnéztem neten egy megoldókulcsos elemzést, hát én teljesen mást írtam, de remélem a tanárom elfogadja.

2013. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ja és az ágrajzosra én az utolsó D-t választottam.. kíváncsi vagyok, ti mit írtatok?
2013. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szövegértésnél az a 60 perc kevés volt, nem is tudtam befejezni a táblázatot. De azért nem lett rossz.

A szövegalkotásnál pedig az elbeszélést választottam, érdekes volt a történet... 4 oldalt írtam, remélem jó lesz! :)

2013. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
én c..de elvileg a b a jó
2013. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Ja, szerintem túl kevés volt az idő az elsőre. Utolsó percben fejeztem be :D De ha egy kicsit többet agyalok valamelyik feladaton, akkor már nem tudom befejezni.

Az ágrajzosnál én azt hiszem a B-t jelöltem, de már nem tudom biztosan, egyik se illet rá szerintem :D

2013. máj. 6. 14:02
 10/23 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt mondja, hogy kevés volt az idő, szerintem is.
2013. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!