Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy sikerült a mai...

Kinek hogy sikerült a mai magyar érettségi? :D

Figyelt kérdés
Szerintem kevés volt az idő a szövegértésre, a 2. részben meg szar feladatok voltak :DD De talán lesz 3-as. :P

2013. máj. 6. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minden korrekt volt.
2013. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mikor lesz eredmény?

(ill. mikor lesz megtudható)

2013. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenhol június 4. a megtekintés, szóval hivatalosan akkor tudhatod meg
2013. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondolom nem holnapra javítják ki

(Pedig jó lenne)

2013. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az még egy hónap

Jesszus

2013. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szövegértős részhez elfért volna még +20 perc... novellaelemzés meg szerencsére egyszerű volt. 3-as 4-es jóeséllyel megvan:)
2013. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az érveléshez jó példa Puskintól az Anyegin? és a Goethe-től a Faust? írtam 5 és fél oldal érvelést de ebbe a kettőbe nem vagyok biztos. Az Aranyember meg a Candide biztos jó..
2013. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szövegértést bőven befejeztem, eddigi nem hivatalos javítókulcsok alapján minimum megvan 40ből 30 pont, de szerintem egy kicsivel több is. Az a táblázatos borzasztó volt...


Én az összehasonlítást választottam, 600 szó körüli lett, bár kihagytam pár lényeges részt. Kicsit felháborítónak tartom utólag az összehasonlítást és az érvelést, a téma eléggé érdekesre sikerült, de hát mit várjunk Magyarországtól?


Utolsó: Szerintem minden egyedi ötletnek örül a javító tanárod, ha nem valami hatalmas balgaság, így több minden is elfogadható.

2013. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a tudásomhoz képest jól sikerült az elemzés is, a négyes biztos meglesz, lehet az ötös is. Elég furcsa feladatok voltak a szövegértésben egyébként, de nekem elég volt az idő, többször is átnéztem, pedig nem haladtam gyorsan a feladatokkal.
2013. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szövegértésnél én is kevésnek éreztem az időt, sajnos nem sikerült úgy befejeznem ahogy szerettem volna :( Az is volt a baj, hogy az elején nagyon ideges voltam és nagyon izgultam, szerintem ez is rányomta a bélyegét a szövegértésemre. Olyan 23-27 pontra saccolok a nem hivatalos megoldókulcs alapján. Pedig reméltem hogy jobban sikerül... az a fránya izgalom :(
2013. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!