Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha Irodalom érettségin nem...

Ha Irodalom érettségin nem írtam a fogalmazásnál eleget akkor 0 pont?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy a lapon fel volt tüntetve, hogy 500 és 1500 szó közötti legyen a fogalmazás, de zárójelben azt is odaírták, hogy kb 3-8 oldalnyi legyen.

Én írtam kb két és fél max három oldalt.

Ilyenkor figyelembe veszik, amit írtam, vagy egyből nulla pont az egész?

Mi a véleményetek?

Ja és az egy mű elemzésénél kell-e címet adni?

Tapasztalatokat várok tanárok ne kíméljetek :-)



2013. máj. 7. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak levonnak pontot. De ha megvan az 500 szó akkor talán még azt sem.
2013. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
címet kell neki adni, és nem, levonnak 10 pontot azt csuma. attól még kaphatsz 50 pontot a 60ból
2013. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEM KELL címet adni. És csak levonnak pontot, de fent van a javítókulcs, ott pontosan megvan, hogy mennyit vonnak le és miért.
2013. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A jelentősen kevesebbért vonnak pontot. Két és fél oldal normál betűmérettel, jóindulatú tanárral nem vészes levonás. Sajnos ezzel az a baj, ha sűrítve írtál csupa jót, max. pontos akkor sem lehet. Főleg a szerkezettel lesz gond, hisz nem kifejtett az írás.

Cím nem kell, de illik felírni, amit választottál.

2013. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cím nem kell, ha egyik terjedelmi kritériumnak sem felelsz meg, akkor a fokozatától függően vonnak le pontot, nem vészes.
2013. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!