Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségin sok diáknak lesz...

Érettségin sok diáknak lesz azért rosszabb 10-15%-kal az eredménye a figyelmetlenség miatt, vagy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
na úgyértem, hogy kevesen vagyunk, vagy sokan érzik úgy hogy elcsesztek olyanokat, amiket ha önmagába egyedül kérdeznek akkor egyértelmű jó válaszokat adnánk

2013. máj. 7. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:

hát én eléggé benézek dolgokat néha, most is sikerült, mert nálam a hétszer öt az hét, és nem harmincöt:DDD


de egyébként szerintem sokan vannak így, mivel az érettségi előtt sokaknak nincs is ilyen élménye - így az izgalom, meg minden, figyelmetlenségre adhat okot. aki egy kicsit is pánikolósabb, nem biztos, hogy tiszta fejjel át tud mindent gondolni, így a vizsgadrukk alatt :)

2013. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!