Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Őszintén, a felvételin kívül...

Őszintén, a felvételin kívül érdekelni fog valaha valakit, hogy milyen lett az érettségi eredményem?

Figyelt kérdés
A matek el fogja rontani a kitűnőmet és annyira bosszant :S

2013. máj. 7. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, senkit nem fog érdekelni. Esetleg 1-2 rosszmájú családtag fogja majd emlegetni, hogy "Mer' lehettél vón' kitűnő is, ha tanútá' vón', látod, a Karcsika is az lett!". De pár év alatt elfelejtik, mire jön a diplomaosztód, már nem ez lesz a téma.
2013. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a kutyát nem érdekli, nem tanulok tovább, megyek szakmát tanulni, így a kettes a cél, persze próbálom kihozni magamból a legjobbat, ha a magyar meg a töri meglesz kettes, vagy szóbelizhetek már az is jó, matekból hármasra számítok, de a kettes megvan az biztos.
2013. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Senkit! Nálam inkább csak lelki okaim vannak, hogy szeretném minél jobban megírni az érettségiket. Ez olyan dolog, hogy még évek múlva is emlékezni fogok rá, hogy ezt akartam, elértem, tehát képes vagyok megvalósítani azt, amit akarok. Tehát önbizalmat ad. :)
2013. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is csak magamért akarom legalább 4 esre megírni mindet, igaz úgy nézki eddig egyik sem jobb , csak az angol dehát ez van..
2013. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem

de pl nekem szokott kérkedni néhány "barátom", hogy nekik jobb lett az emeltjük, pedig tökéletesen tisztában vannak vele, hogy miért rontottam el az emelt kémiát..

szokott zavarni azért.. főleg, hogy b*ssz*meg mindig ötös voltam belőle, és most vegyésznek tanulok, és jó vagyok itt is...

röhejes

2013. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!