Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen esszékre lehet számítan...

Milyen esszékre lehet számítani a holnapi történelem írásbeli érettségin? (középszintű)

Figyelt kérdés
Melyik esszéket tanuljam meg,hogy legalább a 13%ot elérjem és mehessek szóbelizni?:D

2013. máj. 7. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

A Magyarország történetét Szent István uralkodásától a II. világháborúig nem árt ha tudod mert ezek közt szinte bármilyen témakör elő kerülhet. Az I. II. világháborút sem árt ha tudod valamennyire. Meg persze a többit is valamilyen szinten.

Nézd át a szóbeli tételeidet elsősorban azokból csak ragad rád valami amiből összetudnál hozni esszében is legalább egy 13%-ot meg persze az atlasz is használható, abban meg évszámokat is fogsz találni meg abból is összeollózhatsz egy jó 8 pontot simán.

2013. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem olvasd el legalább 1x mindegyik szóbeli tételt egyszer, jó figyelmesen..szerintem így jobban jársz, mert tuti ragad meg belőle valami mintha csak 1-1 tételt tanulnál meg jó alaposan és lehet benne sem lesz.

egy kalappal holnapra:))

2013. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:))!
2013. máj. 7. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
atlaszt használhattok az írásbelihez?
2013. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,szerencsére:)
2013. máj. 7. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor az jó..abból ki lehet nézni jó pár dolgot:) évszámot meg még nem is tudom de anno /3 éve:) /én is hasznát vettem az érettségin:) lapozgasd át azt is hogy tudd mi melyik oldalon van nagyjából hol ne akkor kelljen még a tartalomjegyzéket bogarsáznod
2013. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!