Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti is sokat tippeltetek a...

Ti is sokat tippeltetek a töri érettségin?

Figyelt kérdés
vagy csak én? :D

2013. máj. 8. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
A személy felismerősből 1-et a többit megtaláltam. A képeset azt teljesen.
2013. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

az 1 es példába?


hát én arra sehol sem találtam a választ az atlaszban:O

2013. máj. 8. 12:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a végén tippeltem sokat.. Eu, magyar kisebbség.. Nekem ez nem számít 'rendes' törinek, mert nem voltak elég régen.:D és ezt az anyagrészt nem is tudom, pedig alapból töriből nem vagyok rossz, meg van az alapműveltségem.
2013. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdés: mit nem tippeltem? :D Szerintem az első részben kb 3 feladat volt, amivel úgy képben voltam 100%-ig, tudtam, hogy mit kell írni. Siralmas.
2013. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én kettőt a barokknál (a másik kettőt tudtam), ebből egy tuti bejött, az első feladatnál azt hittem megtaláltam a megoldást, de a fele rossz :(, a várososnál az még megvolt, hogy melyik szabad királyi és többi város, de a mező- és bányaváros közül a legtöbbet tippeltem.
2013. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Viszont az esszék könnyűek voltak legalább. Ma egy órán át nagyon szerettem a cigányokat :D
2013. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az első feladatra hogy jöttetek rá? atlaszban volt valami hozzá. nekem ott mindegyik tipp volt, de rossz is lesz az egész, csak mehessek szóbelizni.
2013. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hu nekem az első hibátlan, hát én emlékezetből, sullát, és spartakust ,a másik kettő tipp és jó lett :D
2013. máj. 8. 18:14
 9/10 anonim válasza:
Most megnyugodtam,hogy nem vagyok egyedül:)Szerintem nagyon nehéz volt:(
2013. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kibírható volt
2013. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!