Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen informatikai szakközépi...

Milyen informatikai szakközépiskolát tudnál ajánlani?

Figyelt kérdés
Ne legyen se túl erős, se túl laza. A 10. kerülettől ne legyen túl messze. Lécci segítsetek. Köszi.
2009. szept. 29. 19:44
 1/3 anonim válasza:
100%

Én a XIV. kerületben lévő Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskolát ajánlom. 2009ben ott végeztem. Eléggé korszerű, 1-2 kivétellel rendes tanárok. 9. nagyon laza, de a többi év se annyira erős. A 10. kerülettől nincs messze sem. Jó közlekedés, Örs vezér tértől 81-es trolival 2 megálló. Parkosított, normálisnak mondható környék. Csak jó véleményem van az iskoláról. Én nagyon örülök így utólag, hogy oda jelentkeztem.

www.njszki.hu

2009. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó nevűnek tűnik, én a Forrai szki-t ajánlottam volna, de a Neumann jobbnak tűnik.
2009. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most 9. es vagyok a neumannban, és tényleg nagyon jó :D csak ajánlani tudom. ja és OLCSÓÓÓÓ büféé (L) : D
2009. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!